Wyjazd niespodzianka

Biznesplan, finanse na start, koncept, ryzyko. Co powinieneś wiedzieć zanim zarejestrujesz firmę w urzędzie.
Awatar użytkownika
Beatris
Posty: 97
Rejestracja: 15 maja 2019, 16:35

Wyjazd niespodzianka

Post autor: Beatris »

mam w planach zrobić mojemu partnerowi taki wyjazd niespodziankę, dlatego zastanawiam sie nad dobrym noclegiem bo chce wyjechać do Krakowa. Z tego co udało mi się ustalić to tutaj https://redcarpethostel.pl/cennik , mają bardzo fajne pokoje i w wiele miejsc jest blisko. A według was gdzie najlepiej sie zatrzymać?
Awatar użytkownika
son!a
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2019, 23:28

Re: Wyjazd niespodzianka

Post autor: son!a »

Temat jest jak najbardziej warty rozwinięcia. Chętnie zobaczę tutaj więcej informacji.
Po prostu musimy się nauczyć korzystać z tego, co przynosi życie.
Awatar użytkownika
majka
Posty: 18
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:18

Re: Wyjazd niespodzianka

Post autor: majka »

Wejdź koniecznie na stronę https://meteor-turystyka.pl/. Tam znajdziesz wiele propozycji noclegów w całej Polsce. Może akurat coś Ci przypadnie do gustu :)
Awatar użytkownika
FCBjimi
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 20:55

Re: Wyjazd niespodzianka

Post autor: FCBjimi »

Wątpię, żebyś znalazł tutaj potrzebną Ci pomoc. Popytaj jakichś specjalistów.
Nie ten jest lekarzem, kto wszystkie recepty zna na pamięć, lecz ten, kto w odpowiedniej chwili umie do książki zajrzeć.
Awatar użytkownika
ukulele
Posty: 72
Rejestracja: 30 cze 2019, 21:15

Re: Wyjazd niespodzianka

Post autor: ukulele »

Ja wybrałem opcję bardziej premium i to jeszcze w egzotycznych rejonach. Od biura CT POLAND wykupiłem dla mnie i dla żony wycieczkę do Japonii: http://ctpoland.com.pl/nowosci-2020 . Zawsze marzyłem o takiej podróży, udało się uzbierać fundusze i już nie mogę się doczekać! Biuro podróży wszystko organizuje, łącznie z noclegami czy wyżywieniem także wszystko zaplanowane od A do Z. Bardzo konkretna oferta.
Awatar użytkownika
modeljeden
Posty: 117
Rejestracja: 23 wrz 2019, 22:09

Re: Wyjazd niespodzianka

Post autor: modeljeden »

Fajny wyjazd niespodzianka może być połączony z wakacjami, warto zabrać tam dziewczynę czy żonę. Wspaniałe wakacje dla dwojga lub całej rodziny można znaleźć w dobrym biurze podróży https://www.coraltravel.pl/ Już teraz określone są dość mocno kierunki na rok 2020, warto wykupić je wcześniej i wybrać się w wymarzoną podróż np. do Grecji. Ważna jest też obsługa, w dobrym biurze podróży nie spotkają nas żadne nieprzyjemne niespodzianki.

wzmacniacz gsm dipol
Awatar użytkownika
Aligator20
Posty: 137
Rejestracja: 22 paź 2019, 11:16

Re: Wyjazd niespodzianka

Post autor: Aligator20 »

Czemu nie? Przecież dzisiaj jesteście w stanie wybrać się w dowolne miejsce na świecie. To wspaniała sprawa, dlatego też powinniście pomyśleć, gdzie chcielibyście się wybrać. Na pewno warto zajrzeć do https://tvs.pl/informacje/jak-wygladaja ... ch-swiata/ i samemu przekonać się o tym, co będzie dla Was najlepszym wyborem. Powinno się Wam to bardzo spodobać :)
Awatar użytkownika
tereskowa
Posty: 48
Rejestracja: 18 wrz 2019, 20:39

Re: Wyjazd niespodzianka

Post autor: tereskowa »

Widzę, ze ktoś tutaj już wspominał o biurze podróży CoralTravel. Bardzo dobre oferty cenowe. Ja właśnie wybieram sie znowu w tym roku z tym biurem ;) Szukam tylko jakichś ofert, chciałabym do Turcji polecieć.
Awatar użytkownika
emi8989
Posty: 104
Rejestracja: 17 sty 2020, 15:39

Re: Wyjazd niespodzianka

Post autor: emi8989 »

Może sprawdźcie sobie ofertę tej firmy: https://www.sailor.pl/pl/czartery-jachtow-w-chorwacji - oni oferują czarter jachtów na Mazurach oraz za granicą, mają bardzo duże, bo 25 letnie doświadczenie w żeglarstwie, także można im zaufać.
ODPOWIEDZ