tworzywa sztuczne

Biznesplan, finanse na start, koncept, ryzyko. Co powinieneś wiedzieć zanim zarejestrujesz firmę w urzędzie.
Żiżek

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: Żiżek »

Ja znam bardzo dobrą firmę od przetwórstwa tworzyw sztucznych - Kwazar Plastics http://kwazar-plastics.com.pl/ Mają rozsądne ceny i przede wszystkim bardzo duże doświadczenie w wytwarzaniu produktów w technologii wtrysku. Są precyzyjni, rzetelni i mają dobry kontakt z klientem, także warto sobie ich zapamiętać.
Gahanń

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: Gahanń »

To ode mnie z kolei taki namiar - wysokiej jakości tworzywa sztuczne i profile aluminiowe oferuje firma AKCES. Prowadzą sklep internetowy, także sprawdźcie sobie tam ich szczegółową ofertę: https://sklep.akces-plexi.pl/kontakt Warto, bo mają bardzo szerokie zaopatrzenie i sprawnie idzie im realizacja zamówienia. Znajdziecie u nich m.in. płyty z plexi i poliwęglanów, folie samoprzylepne i magnetyczne, pręty oraz rury z plexi i szereg akcesoriów montażowych, wszystko porządnej jakości.

profil aluminiowy konstrukcyjny cena
Krzemiński

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: Krzemiński »

Dobrą ofertę wyrobów z tworzyw sztucznych ma także firma Boral z Poznania https://www.boral.pl/produkty Znajdziecie u nich w niezłych cenach półfabrykaty jak płyty, wałki, tuleje z poliacetalu, poliamidu czy politereftalanu etylenu. Możecie u nich liczyć na wysoką jakość produktów i fachowe doradztwo.
ODPOWIEDZ