Szlaban na parking

Biznesplan, finanse na start, koncept, ryzyko. Co powinieneś wiedzieć zanim zarejestrujesz firmę w urzędzie.
Reteśka

Szlaban na parking

Post autor: Reteśka »

Czy w swoich firmach macie szlabany na parkingi przyzakładowe? Myślę o tym, żeby postawić taki szlaban na parking ze względu na to, że z naszych miejsc korzystają pracownicy firmy obok, a my musimy parkować dalej, to nie jest sprawiedliwe ;)
czoń

Re: Szlaban na parking

Post autor: czoń »

Mamy dwa parkingi, jeden jest publiczny, dla klientów, a drugi jest ze szlabanem, tylko dla naszych pracowników. Na nim mamy szlaban, słupki, na obu są elementy małej architektury i je właśnie zamówiliśmy z firmy INVESTIM https://www.investim.com.pl/oferta z Warszawy. To rzetelna firma, mają korzystne ceny, no i wysokiej jakości produkty, właśnie słupki, donice, ławki, stojaki na rowery, itp. Zdecydowanie ich polecam.
akczł

Re: Szlaban na parking

Post autor: akczł »

Mamy podobnie, część dla pracowników jest za szlabanem. Ogólnodostępne są oczywiście wiaty rowerowe i stojaki pod nimi. Wiaty ze wszystkim kupiliśmy od firmy ARRET https://www.arret.pl/oferta/wiaty-rowerowe z Zabrza. One są porządnie wykonane, bardzo solidne, no i praktyczne, nasi pracownicy je sobie chwalą. Z tej firmy zakupiliśmy także palarnię, czyli wydzielone miejsce do palenia na zewnątrz. To także swego rodzaju wiata, która posiada zabezpieczenie przed promieniami UV w postaci dachu wypełnionego poliwęglanem komorowym, chroni także przed deszczem i wiatrem, bo ma ściany boczne ze szkła hartowanego, polecam.
sślimaczek

Re: Szlaban na parking

Post autor: sślimaczek »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://parkingwarszawa.com/
Brydzia

Re: Szlaban na parking

Post autor: Brydzia »

Szlaban jak szlaban, ale trzeba patrzeć na markę, bo są różne. Tutaj opisano niektóre: https://www.koralewscy.pl/produkty/szlabany-parkingowe/. Ja np. polecam Came'owskie, u nas na wspólnocie stoją i się nie psują. Podoba mi się ich ładny pomarańczowy kolor, jest taki żywy i to dobrze, że taki ‘oczojebny’, żeby kierowcy go widzieli. Choć trzeba przyznać, że choćby nie wiadomo jaki kolor zastosowali, to i tak znajdzie się jakiś palant co w niego wjedzie, a zwłaszcza kierowca ciężarówek, bo oni mają ubezpieczenie od wszystkiego i generalnie mówiąc mają wywalone. Moja znajoma ze szkoły ma Bennince i w sumie też zadowolona. Takwięc różnie to bywa...
ODPOWIEDZ