Najtańsze paczki

Biznesplan, finanse na start, koncept, ryzyko. Co powinieneś wiedzieć zanim zarejestrujesz firmę w urzędzie.
Awatar użytkownika
Rui
Posty: 80
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:17

Najtańsze paczki

Post autor: Rui »

Gdzie najtaniej będzie nadać paczkę, na poczcie czy przez kuriera? Jak to jest z brokerami kurierskimi? Znajomi mówią że lepiej z nich korzystać bo przesyłki są tańsze. Czy to prawda?
Awatar użytkownika
jonitka
Posty: 111
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:06

Re: Najtańsze paczki

Post autor: jonitka »

Tak to prawda. Taki tani kurier dostępny jest m.in. tutaj https://www.ebox24.pl/ . To znany broker kurierski, znajdziesz na stronie wszystkie najbardziej popularne firmy typu fedex czy dhl. Nadanie paczki też jest banalnie proste, wystarczy wycenić i opłacić paczkę, wydrukować list przewozowy i tylko czekać na kuriera
Awatar użytkownika
outy
Posty: 102
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:50

Re: Najtańsze paczki

Post autor: outy »

Trudne pytanie i pewnie opinie będą odmienne. W każdym razie tani kurier dostępny jest tutaj https://www.znajdzkuriera.pl/ . Jeśli chcesz się zapoznać z cennikiem to wpisz wymiary przesyłki i wyskoczą ci poszczególne oferty. W ten sposób zorientujesz się jak to wygląda i ile trzeba będzie zapłacić
Awatar użytkownika
aleks
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2019, 19:19

Re: Najtańsze paczki

Post autor: aleks »

Firma kurierska AW Polska - polecam. Zobacz na ich stronę, mają bardzo dobre ceny, ale też świadczą usługi na wysokim poziomie. Co ciekawe, jako jedna z nielicznych firm na polskim rynku, oferują przesyłki lotnicze Według mnie jest to najlepszy wybór.
Awatar użytkownika
sonixen
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 23:28

Re: Najtańsze paczki

Post autor: sonixen »

Nie da się tutaj konkretnie doradzić. Niestety, trzeba samemu przemyśleć to bardzo dokładnie.
Ciesz sie każdą chwilą, abyś potem nigdy nie żałował, że utraciłeś młodość. Każdemu etapowi życia Pan przypisał właściwe mu niepokoje.
ODPOWIEDZ