Handel fotowoltaiką

Biznesplan, finanse na start, koncept, ryzyko. Co powinieneś wiedzieć zanim zarejestrujesz firmę w urzędzie.
Awatar użytkownika
kerte
Posty: 15
Rejestracja: 21 lip 2020, 10:36

Handel fotowoltaiką

Post autor: kerte »

Czy macie jakieś doświadczenie w sprzedaży instalacji? Załóżmy, że mam bazę poważnie zainteresowanych tematem, którzy jeszcze nie mają instalacji, a ja chcę im ją zaoferować. Chcę na tym zarobić i dać im coś solidnego. Jak do tego podejść?
Mam zawrzeć umowę z jedną firmą i oferować jej produkty? Trochę mi to nie pasuje, bo jednak kontakty mam w całej Polsce.
Czyli jak ostatecznie to zorganizować?
dimiś

Re: Handel fotowoltaiką

Post autor: dimiś »

Moim zdaniem najlepsza forma współpracy w takim przypadku - ecopartner.co/partner
Głównie dlatego, że w ramach jednej umowy masz dostęp do masy firm - sprawdzonych firm.
To jest mega wygodne rozwiązanie. No i tutaj możliwości są takie, że dla kazdego jesteś w stanie coś dopasować.
Łatwo porównujesz aktualne propozycje - ogólnie to bardzo fajne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
kerte
Posty: 15
Rejestracja: 21 lip 2020, 10:36

Re: Handel fotowoltaiką

Post autor: kerte »

Wygląda to sensownie - z iloma firmami współpracujesz? Wiem, że jest ich mnóstwo tutaj, rozumiem model, ale interesuje mnie to, jak jest w praktyce? Czy po prostu mając kogoś sprawdzonego, nie działa się już z tym samym wykonawcą?
Tak z opisu i informacji, które się tam znajdują wydaje mi się, że to moje klimaty. W sensie - taki model, który by mi odpowiadał.
Mieć kogoś sprawdzonego w różnych częściach kraju to już konkret.
ODPOWIEDZ