Formalności przy zakładaniu firmy

Biznesplan, finanse na start, koncept, ryzyko. Co powinieneś wiedzieć zanim zarejestrujesz firmę w urzędzie.
Aniś

Formalności przy zakładaniu firmy

Post autor: Aniś »

Też planuję w końcu zrealizować swoje marzenie i założyć po nowym roku własną firmę. Wiadomo, sporo rzeczy trzeba załatwić, na szczęście mam już poleconą osobę, która będzie zajmować się moimi finansami. Wierzę, że jest to najlepsza księgowa bo sporo moich znajomych korzysta z jej usług, właściwie z usług całego biura rachunkowego.

uczucie kluski w przełyku
pewoś

Re: Formalności przy zakładaniu firmy

Post autor: pewoś »

jeśli chodzi o wszelkie formalności związane z zakładaniem firmy to na pewno szybko da się to załatwić nawet przez internet w obecnych czasach. składasz wniosek przez platformę lub w urzedzie i gotowe. warto jednak zastanowić się nad innymi ważnymi sprawami, które obecnie są także warte uwagi i trzeba się o nie zatroszczyć. mowa o firmowej witrynie internetowej, o ewentualnym sklepie internetowym jeśli zakładasz właśnie sprzedaż i inne działania związane z klientem wirtualnym. poczytaj sobie fajnego, bardzo profesjonalnego bloga związanego tematycznie właśnie z tymi kwestiami https://piotrweppe.pl/ - na pewno wiele spraw Ci rozjaśni i pomoże rozpocząć w dynamiczny sposób nowy biznes :)
LeokadiaŚ

Re: Formalności przy zakładaniu firmy

Post autor: LeokadiaŚ »

Dobre biuro rachunkowe znajdziemy na Lanciego 8 u Pani Jadwigi Adamus. Biuro oferuję kompleksowe usługi na na najwyższym poziomie i w przystępnych cenach. Jeżeli ktoś z was jest zainteresowany to polecam zapoznać się z oferta, która jest przedstawiona na stronie https://www.adamus.net.pl/kontakt
livię

Re: Formalności przy zakładaniu firmy

Post autor: livię »

Nie ma tego tak dużo dziś już, ale w razie czego, można przecież pokierować wszystkim poprzez takie www.kaweccygroup.pl biuro rachunkowe wojkowice . Na pewno księgowa powie Wam, co i jak zrobić, od początku do końca. A dodatkowo tutaj wiem na pewno, że Kaweccy zajmą się dodatkowo rozliczeniami zagranicznymi, jeśli potrzeba.
Kurnoć

Re: Formalności przy zakładaniu firmy

Post autor: Kurnoć »

Ja prowadzę dwie firmy i mam dobre, doświadczone biuro księgowe http://biuro-rachunkowe-anna-lejczak.pl/. Polecam współpracę z uwagi na dokładność rozliczeń, pilnowanie dokumentów, terminowość, fachową i kompleksową pomoc np. w kontaktach z urzędem skarbowym. Takie podejście do potrzeb klienta jak najbardziej mi się podoba
ODPOWIEDZ