Firma za granicą

Biznesplan, finanse na start, koncept, ryzyko. Co powinieneś wiedzieć zanim zarejestrujesz firmę w urzędzie.
Awatar użytkownika
myszka00
Posty: 43
Rejestracja: 08 maja 2019, 15:21

Firma za granicą

Post autor: myszka00 »

Witam, mój maż planuje założyć firmę transportową w Anglii i chciałby się dowiedzieć o czym powinienem wiedzieć zakładając taką firme. Może ktoś w ostatnim czasie zakłądał podobny biznes i poradzi w tym temacie. Ja znalazłam TaxAngels https://www.taxangels.pl/ , która zajmuje się rejestracją firm, spółek oraz księgowością. Czy możecie sie wypowiedzieć cos na temat biznesu za granicą ? czy warto ?
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Firma za granicą

Post autor: Kochana »

Ja założyć firmy za granicą chyba bym się nie odważyła, ale planuję za to wyjazd do pracy za granicę. Z tego, co słyszałam, to Agencja Pracy Tymczasowej Poland Workforce, której oferta dostępna jest na stronie https://polandworkforce.com/, pomaga znaleźć takie zatrudnienie i zorganizować taki wyjazd. Jak sądzicie, warto skorzystać z ich pomocy?
Awatar użytkownika
martaw
Posty: 125
Rejestracja: 27 maja 2019, 22:31

Re: Firma za granicą

Post autor: martaw »

Tutaj http://www.fairaccountancy.co.uk jest też biuro, które zajmuje się prowadzeniem księgowości oraz pomaga również w rejestracji spółki. Możesz ich sobie na spokojnie sprawdzić. Fair Accountancy oferuje również doradztwo biznesowe. Mają kompleksową ofertę. Myślę, że taka pomoc się przyda i to nie tylko przed założeniem firmy czy też w pierwszych miesiącach działalności, ale przez cały okres prowadzenia biznesu w UK.
Awatar użytkownika
Pamela
Posty: 158
Rejestracja: 28 lut 2020, 17:52

Re: Firma za granicą

Post autor: Pamela »

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to spore wyzwanie. Jesli jest to branża z zakresu produkcji czy rolnictwa to szczególnie ważne będzie zainwestowanie w dobrej jakości maszyny. To kluczowa kwestia w tego typu biznesach. Jeszcze zobacz na ofertę firmy Interhandler gdzie znajdziesz wszelkiego typu części zamienne do maszyn budowlanych czy rolniczych. Wyposażysz się tutaj również w opony o każdym rozmiarze. To dobre miejsce do takich zakupów, a w razie wątpliwości warto do nich zadzwonić
makryt

Re: Firma za granicą

Post autor: makryt »

Jeśli chodzi o osoby doświadczone w branży budowlanej to można spróbować swoich sił we współpracy z Mesoworks. Oferują konkurencyjne wynagrodzenie i chętnie współpracują z doświadczonymi podwykonawcami. Aplikuj teraz na https://mesoworks.com/ i rozpocznij swój nowy projekt!
elza

Re: Firma za granicą

Post autor: elza »

W Norwegii wielu ludzi pracuje i buduje tam swoje kariery. Mój znajomy tam przebywa od lat i postanowił na stałe się osiedlić. Teraz zaciąga pożyczkę na dodatkowe inwestycje i wiem że pomógł mu jego doradca https://pl.motty.no/ - otrzymał dobrą ofertę oraz pomoc we wszystkich formalnościach.Świetna sprawa!
ODPOWIEDZ