Elektroniczny obieg dokumentów

Biznesplan, finanse na start, koncept, ryzyko. Co powinieneś wiedzieć zanim zarejestrujesz firmę w urzędzie.
Awatar użytkownika
bizzness
Posty: 9
Rejestracja: 05 lis 2019, 17:29

Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: bizzness »

Przy zakładaniu firmy jest szereg rzeczy, o których należy pamiętać. Najważniejszą z nich jest sposób przechowywania dokumentów. Nie ważne czy mamy duże biuro, czy małe, kiedyś pojawi się problem z archiwizacją dokumentów. Polecam skuteczne rozwiązanie, o którym mowa tutaj: https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow . Dokumenty przesyłane elektronicznie z biurka do biurka, archiwizacja na serwerze, łatwa modyfikacja i dostęp. Super sprawa.

conte meble
Awatar użytkownika
Tadek443
Posty: 60
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:05

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Tadek443 »

Należy postawić na rozwój firmy. Z firmą https://sellintegro.pl/23-amazon na penwo ci się to uda. Powiem wam że sam skorzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Gdyby nie ta firma to na penwo nie zdecydowałbym się na cos takiego. Ale Dobry kolega mnie namówił i nie żałuje. Polecam
Awatar użytkownika
myszka00
Posty: 43
Rejestracja: 08 maja 2019, 15:21

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: myszka00 »

Słyszałam już o tym systemie obiegów dokumentów w firmie i uważam że warto zainwestować w niego. ja planuję otworzyć mała firmę i raczej u mnie nie przyda się, nie będzie pracowników itd. Obecnie czytam sporo o biznesie, porady wskazówki, na stronie https://bizneszsercem.pl/ bo chce być na bierząco z nowościami, zmianami. A wiadomo że co chwila cos się zmienia.
Awatar użytkownika
aleks
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2019, 19:19

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: aleks »

Moim zdaniem najlepiej sprawdza się archiwizacja dokumentów w wersji elektronicznej - jest to dużo wygodniejsze, a przede wszystkim bezpieczniejsze, niż przechowywanie dokumentów w pudłach lub szafach archiwizacyjnych. Rozwiązań, które umożliwiają zarządzanie dokumentami właśnie w wersji elektronicznej dostarcza między innymi firma https://www.archiwizacjadokumentow.com.pl/ -możecie zapoznać się z ich ofertą.
Dośka

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Dośka »

Ogólnie takie rozwiązania są jak najbardziej wskazane i moim zdaniem warto jest korzystać i wdrażać informatyzację w każdej firmie. Musze przyznać, że również archiwizowanie dokumentów ma swoje zalety i ja także do tych czynności używam bardzo dobrego oprogramowania.
yąt

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: yąt »

W zasadzie to bardzo upraszcza, jednak ważna jest także archiwizacja dokumentów i ich późniejsze przechowywanie. Czy macie jakiś sposób na to? Jeśli tak, to czy możecie wskazać mi, jaki? Szukam właśnie takich rozwiązań dla siebie i mam nadzieję, że to się właśnie w odpowiedni sposób do mnie przyjdzie.
ODPOWIEDZ