Ekologia w firmach

Biznesplan, finanse na start, koncept, ryzyko. Co powinieneś wiedzieć zanim zarejestrujesz firmę w urzędzie.
róża

Ekologia w firmach

Post autor: róża »

Na ile ważne dla Was są działania proekologiczne różnych firm z Waszej okolicy? Popieracie takie działania? Firmy z Waszej okolicy mają taki certyfikat: http://www.adees.net/iso14001.php ? Interesowaliście się tym kiedyś?
władcaipan

Re: Ekologia w firmach

Post autor: władcaipan »

W wyborze fotowoltaiki, bardzo sprawdzi się serwis https://ekofachowcy.pl/ , porównamy tam wielu instalatorów z branży - wszystko w jednym miejscu. Przeczytamy tam również sporo o finansowaniu, które również jest bardzo ważne, dzięki niemu można kupić instalacje fotowoltaiczną. Sprawdzone i dobre firmy również pomagają w wybraniu najlepszego finansowania, warto zwrócić też uwagę na program mój prąd - zdaje się że rusza jego kolejna edycja.
środek0

Re: Ekologia w firmach

Post autor: środek0 »

Firmy coraz częściej sięgają po fotowoltaikę, to przyszłość, dzięki firmie https://calma.pl/ możemy mieć niezawodną instalację w bardzo przyzwoitych pieniądzach. Koszt takiej instalacji szacuje się w zależności od mocy i ilości paneli a także klasy urządzeń. Ważne żeby instalacja była dobrze wykonana, nie będzie wtedy problemów z przyłączeniem jej do sieci energetycznej. To czysta oszczędność dla portfela i środowiska.

gdów policja
dók

Re: Ekologia w firmach

Post autor: dók »

To na pewno ważna rzecz, ale czy najważniejsza ? Dokumentacja elektroniczna na pewno także powinna być ujęta w tym. To również jest ekologiczne działanie, bo zamiast wielorako kopiować, drukować i marnować drzewa czy tusz, możemy np.: jednym kliknięciem całemu działowi to udostępnić. To dopiero coś, prawda?
Pójdę

Re: Ekologia w firmach

Post autor: Pójdę »

My też się zastanawiamy nad panelami fotowoltaicznymi. Jesteśmy już umówieni z firmą respect energy by zapoznać się z możliwościami i szczegółami takiej inwestycji. Szukaliśmy firmy z doświadczeniem i takiej, która poprowadziłaby całą inwestycje od początku do końca
boliś

Re: Ekologia w firmach

Post autor: boliś »

Myślę, że warto na spokojnie rozejrzeć się tutaj https://esbud.pl/kwasne-deszcze-definic ... -i-skutki/ . Znajdziecie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat kwaśnych deszczów. Uważam, że taka wiedza może okazać się pomocna. Macie tam nie tylko definicję, ale również dowiecie się o skutkach i zapobieganiu.
ODPOWIEDZ