dobry tłumacz.

Biznesplan, finanse na start, koncept, ryzyko. Co powinieneś wiedzieć zanim zarejestrujesz firmę w urzędzie.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 175
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:24

dobry tłumacz.

Post autor: kozi44 »

Mam do polecenia dobrego tłumacza http://www.polskoniderlandzki.pl/cennik/ Wykonuje profesjonalne usługi tłumaczeniowe z zakresie języka angielskiego, niemieckiego, polskiego i niderlandzkiego. W obszarach związanych z tematyką prawniczą, chemią, finansami oraz instrukcją obsługi maszyn i urządzeń.
Polecam, bo pan jest rzetelny i terminowy.
Awatar użytkownika
Gustav
Posty: 36
Rejestracja: 21 lut 2020, 14:35

Re: dobry tłumacz.

Post autor: Gustav »

Dzięki, być może namiar niebawem mi się przyda.
Awatar użytkownika
Queash
Posty: 15
Rejestracja: 08 sty 2020, 9:42

Re: dobry tłumacz.

Post autor: Queash »

Muszę wam powiedzieć, że jeśli chodzi o to gdzie znajdziecie profesjonalną osobę taką jak tłumacz dokumentów, to od siebie mogę wam polecić abyście zajrzeli na stronę dogadamycie.pl. To biuro tłumaczeń zajmuje się tłumaczeniem dokumentów i nie tylko, więc na pewno znajdziecie tutaj usługi, które spełnią wasze oczekiwania
Awatar użytkownika
ora
Posty: 46
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:47

Re: dobry tłumacz.

Post autor: ora »

Nie mam za dużego doświadczenia, jeśli chodzi o wybór tłumacza, ale wydaje mi się, że na pewno uda Wam się wybrać kogoś, bo takich https://berligo.com/tlumaczenia-prawnicze/ firm zdecydowanie nie brakuje. Przecież jednak do drugiej nie jest podobna, ale one muszą się sprawdzać, skoro zainteresowanie ich usługami nadal jest takie wysokie, prawda?
Awatar użytkownika
protlumaczen
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2020, 10:16

Re: dobry tłumacz.

Post autor: protlumaczen »

Ja mogę polecić https://protlumaczenia.eu/ . Korzystałem z ich usług, kiedy potrzebowałem tłumaczeń do firmy na wczoraj. Bardzo szybko dokumenty zostały przetłumaczone.
Kolómo09

Re: dobry tłumacz.

Post autor: Kolómo09 »

Ja wam polecam biuro tłumaczeń Sosnowiec Sama jestem zadowolona z ich usług ponieważ jak potrzebuje to zawsze z nich korzystam. Fajną opcją jest to że można wysłać im tekst albo plik przez internet korzytsając z ich strony. Polecam
ODPOWIEDZ