pozycjonowanie

W tym miejscu możesz zareklamować swoją firmę.
gość

pozycjonowanie

Post autor: gość »

Co sądzicie o http://www.zlotrogalin.pl/ gdzie można sporo dowiedzieć się np. o pozycjonowaniu serwisów internetowych. Według mnie warto ich czytać - mają naprawdę świetne poradniki dotyczące pozycjonowania - uważam, że nigdzie indziej nie otrzymacie lepszych! Absolutny sztos!
Awatar użytkownika
pikna
Posty: 51
Rejestracja: 10 lis 2019, 11:16

Re: pozycjonowanie

Post autor: pikna »

Ciekawy artykuł, ja znalazłam w nim kilka informacji które mnie zainteresowały. Ale jeśli chodzi ogólnie o promocję moich usług to wolałam tutaj rozpocząć współpracę z agencją http://agencjawomm.pl/ o której bardzo dużo i pozytywnych słów słyszałam. Bardzo szybko mieli już gotową jedną kampanię i po kilku dniach zaczęli pojawiać się nowi klienci.
Awatar użytkownika
asiowska
Posty: 47
Rejestracja: 02 wrz 2020, 20:51

Re: pozycjonowanie

Post autor: asiowska »

Jest to jedna z tych form marketingu internetowego w który bez wątpienia warto jest inwestować. Można oczywiście samemu bawić się w reklamę, ale jednak dużo bardziej bezpieczniej będzie jeśli zlecimy agencji https://marketingradom.pl/ takie działania która ma już niemałe doświadczenie w takich tematach.
Jurkaś

Re: pozycjonowanie

Post autor: Jurkaś »

Muszę przyznać, że ja dopiero co zaczynam interesować się pozycjonowaniem i jest to bardzo ciekawy temat. Akurat zobacz, że jakiś czas temu miałem okazję przeczytać o całych procesach SEO oraz o tym jak one przebiegają. Właśnie dlatego jestem zdania, że pozycjonowanie to jest przez cały czas nauka.
Awatar użytkownika
Rui
Posty: 80
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:17

Re: pozycjonowanie

Post autor: Rui »

Czytałam sobie niedawno tutaj jak wygląda to pozycjonowanie, o co w tym wszystkim chodzi. Nie jest to wiedza łatwa, ale na pewno warto przyswoić choć podstawy by wiedzieć czy to co dla nas agencje wykonują jest skuteczne. Wiadomo przecież że wiedza to klucz do sukcesu i trzeba przyswajać stale nowe rzeczy
kaśka

Re: pozycjonowanie

Post autor: kaśka »

Odnośnie takiej formy reklamy to wybrałam agencję http://web-city.pl/ która to ma już spore doświadczenie w prowadzeniu najróżniejszych kampanii marketingowych. Niedługo znowu się do nich odezwę, bo planuję rozwinąć swoją działalność a z pewnością reklama będzie mi tutaj bardzo potrzebna.
ODPOWIEDZ