Eksperci od reklamy

W tym miejscu możesz zareklamować swoją firmę.
Awatar użytkownika
symeon_62
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2021, 2:21

Eksperci od reklamy

Post autor: symeon_62 »

Witam serdecznie. Współpracowaliście może z jakimś specjalistą od reklamy? Pytam o to, bo zainteresowała mnie agencja reklamowa Zielona Góra. I tak chciałbym mieć pod ręką kogoś, kto się na tym zna, bo wszelkie kampanie i tym podobne są dla mnie jak czarna magia. Możecie podzielić się swoimi doświadczeniami, jeśli jakieś macie.
Awatar użytkownika
Rui
Posty: 80
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:17

Re: Eksperci od reklamy

Post autor: Rui »

Przede wszystkim warto zaczerpnąć wiedzy z zakresu reklamy internetowej, jak ona działa, jakie są dostępne narzędzia i tym podobne. Tutaj http://360interactive.pl/jak-sprawdzic- ... nkurencji/ można poczytać między innymi o znaczeniu słów kluczowych w przypadku pozycjonowania, bardzo polecam, przydatna wiedza
Awatar użytkownika
pikna
Posty: 51
Rejestracja: 10 lis 2019, 11:16

Re: Eksperci od reklamy

Post autor: pikna »

Jeśli chodzi o reklamę to ja tylko współpracowałam z agencją http://marketing-net.pl/ . I mogę śmiało ich polecić bo naprawdę znają się na promocji, nawet bardzo skomplikowanych usług czy produktów. Mam nadal z nimi kontakt i z pewnością nie raz jeszcze będę nimi współpracować.
Damkoś

Re: Eksperci od reklamy

Post autor: Damkoś »

Wszystko zależy o jakich reklamach dokładnie myślicie. Na pewno jeśli chodzi o reklamy na wysokości i ich montaż to firma https://saheight.pl/montaz-reklam-2/ jest bardzo dobra i na pewno pomogą w realizacji planu promocji. My z ich usług korzystamy już długi czas
Awatar użytkownika
asiowska
Posty: 47
Rejestracja: 02 wrz 2020, 20:51

Re: Eksperci od reklamy

Post autor: asiowska »

Zdecydowanie ekspertami w reklamie są ludzie pracujący w agencji http://psrimm.pl/ . Dzięki nim udało mi się rozwinąć i wypromować biznes tak szybko, że aż sama jestem jeszcze w szoku :) Mają swoje narzędzia i techniki, dzięki którym potrafią bardzo szybko dotrzeć dla poszczególnych klientów. Co mnie oczywiście mega cieszy.
Awatar użytkownika
Paulana4
Posty: 78
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:42

Re: Eksperci od reklamy

Post autor: Paulana4 »

Wiecie już na jakie działania chcecie postawić? W niektórych przypadkach bardzo dobrze sprawdzają się social media, instagram, twitter, facebook, czy też youtube, no ale z kolei nie zawsze to musi działać. Bardzo dobrym pomysłem będzie zainwestowanie w pozycjonowanie stron internetowych. Tak warto zajrzeć sobie na https://echomarketing.pl/ Widziałam, że tu można liczyć właśnie na wsparcie w SEO i SEM, a to jest bardzo skuteczne, warto się przekonać.
ODPOWIEDZ