Baner jako reklama

W tym miejscu możesz zareklamować swoją firmę.
Awatar użytkownika
Bożimir89
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2021, 20:15

Baner jako reklama

Post autor: Bożimir89 »

Cześć forumowicze. Mówi się, że banery wielkoformatowe to jeden z popularniejszych, ale i skuteczniejszych sposobów na reklamę. Zgadzacie się z tym? Moim zdaniem to prawda, a dodatkowym plusem może być fakt, że drukowanie banerów niekoniecznie jest dużą inwestycją. Wystarczy znaleźć tanią, ale zaufaną drukarnię, prawda? ;)
Awatar użytkownika
asiowska
Posty: 47
Rejestracja: 02 wrz 2020, 20:51

Re: Baner jako reklama

Post autor: asiowska »

Zawsze warto spróbować takiej reklamy, ale to wszystko zależy od tego jaką działalność prowadzimy. Ale i tak większość firm teraz raczej preferuje działania marketingowe w internecie. To bez wątpienia jest najbardziej nowoczesny sposób pozyskiwania klientów. A skontaktowanie się np z agencją https://agencjaczestochowa.pl/ nic nas nie kosztuje, a można wiele się dowiedzieć odnoście marketingu internetowego.
houseń

Re: Baner jako reklama

Post autor: houseń »

Również korzystamy z banerów jako formy reklamy lokalnej. Nie tylko banery, ale także plakaty, ulotki, itp. wykonała nam drukarnia Foto-Druk https://www.foto-druk.pl/produkty/banery w Warszawie. Ich oferta jest szeroka, bardzo dbają o jakość wydruków, wszystko jest zawsze idealnie wykonane, nie tylko chodzi o odwzorowanie kolorów, ale także skalę wydruku i rozmiar. Ceny mają korzystne, polecam ich serdecznie.
człm

Re: Baner jako reklama

Post autor: człm »

To prawda, sami również z takiej formy reklamy korzystamy. Wszystkie druki dla naszej firmy, także wydruk banerów, wykonuje Drukarnia-Wydawnictwo Edytor https://www.edytor-studio.pl/oferta/banery-reklamowe z Dolnego Śląska. U nich bez problemu zrealizujecie swoje zamówienie, nieważne jak duże by było. To rzetelna firma, jakość ich wydruków jest wysoka, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, polecam.
KomińskiM

Re: Baner jako reklama

Post autor: KomińskiM »

W Łęgu Tarnowskim działa świetna drukarnia wielkoformatowa, czyli Polska Grupa Reklamowa https://polskagrupareklamowa.pl/kontakt/ Oferują wykonanie banerów, billboardów czy plakatów, mają bardzo dobre ceny i porządną jakość druku no i pracują tam znakomici fachowcy w temacie, zrealizują wam nawet najtrudniejsze projekty. W 100 % mogę wam ich doradzić, na bank będziecie z ich usług zadowoleni.
Awatar użytkownika
pikna
Posty: 51
Rejestracja: 10 lis 2019, 11:16

Re: Baner jako reklama

Post autor: pikna »

Można podziałać w taki sposób na pozyskanie klientów. Ale ogólnie wydaje mi się, że większe efekty mam poprzez reklamę internetową. Zgłoś się do agencji http://e-marketingnet.pl/, oni dokładnie wszystko przygotują pod Twoją działalność a Ty będziesz mógł na spokojnie mieć dzięki niej więcej klientów.
pimpuśek

Re: Baner jako reklama

Post autor: pimpuśek »

Powiem wam, że jeśli chodzi o reklamę, to uważam że banery i ulotki to podstawa. Z tego co wiem, to w tej firmie https://www.jkbprint.pl/druk-ksiazek możecie również liczyć na wydrukowanie katalogów lub całych książek. Myślę, że ofertę mają na tyle rozbudowaną, że bez problemu każdy znajdzie tam coś dla siebie
maryś88

Re: Baner jako reklama

Post autor: maryś88 »

Bożimir89 pisze: ↑27 sie 2021, 1:54 Cześć forumowicze. Mówi się, że banery wielkoformatowe to jeden z popularniejszych, ale i skuteczniejszych sposobów na reklamę. Zgadzacie się z tym? Moim zdaniem to prawda, a dodatkowym plusem może być fakt, że .... niekoniecznie jest dużą inwestycją. Wystarczy znaleźć tanią, ale zaufaną drukarnię, prawda? ;)
Świetny pomysł!

___
chiptuning wrocław
ODPOWIEDZ