Wycinka drzew - jaka firma?

Szukasz porady? Pomożemy.
Awatar użytkownika
Rozalia
Posty: 1
Rejestracja: 06 sty 2020, 10:24

Wycinka drzew - jaka firma?

Post autor: Rozalia »

Znacie może jakąś sprawdzoną firmę ze Śląska, która podjęłaby się wycinki kilku drzew na prywatnym terenie? Byłabym wdzięczna za podpowiedzi, gdzie szukać takich specjalistów :)

certyfikaty iso
Awatar użytkownika
Tacjana_99
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2020, 2:22

Re: Wycinka drzew - jaka firma?

Post autor: Tacjana_99 »

Do wycinki drzew i innych prac ogrodniczych polecam renova.bielsko.pl. Doskonale znają się na pielęgnacji terenów zielonych. Jeśli chcesz mieć piękny i zadbany ogród, to zachęcam do skorzystania z ich usług :)
byśko

Re: Wycinka drzew - jaka firma?

Post autor: byśko »

Też będę musiał się rozejrzeć za dobra firmą, bo mam spory problem z ogromnym drzewem, z którym za bardzo nic nie da się zrobić. Dobrze, że teraz w każdej chwili można zadzwonić po specjalistów, którzy wiedzą dokładnie, od której strony zabrać się za tego typu prace. To wiele ułatwia nam, osobom, które się na takich rzeczach nie znają.

przegrody biurkowe
Sęszyński

Re: Wycinka drzew - jaka firma?

Post autor: Sęszyński »

Na terenie Śląska, a dokładniej w Tychach, ma swoją siedzibę firma Ogrodowe Pogotowie, która zajmuje się tego typu pracami związanymi z ogrodem. Specjalizują się w usuwaniu szkód po burzach, pielęgnacji ogrodów, a także wycince drzew: https://ogrodowe-pogotowie.pl/prace-ogr ... inka-drzew więc myślę, że jeśli ktoś nie wie, jak zabrać się za usunięcie starego lub stwarzającego niebezpieczeństwo drzewa, powinien zgłosić się do nich, a oni będą wiedzieli, co zrobić.
ODPOWIEDZ