sprzedaż aut z zagranicy

Szukasz porady? Pomożemy.
Awatar użytkownika
Dawid_71
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2023, 0:14

sprzedaż aut z zagranicy

Post autor: Dawid_71 »

Cześć forumowicze!
Mam wieloletnie doświadczenie w sprzedaży samochodów, ale nigdy nie miałem do czynienia z transakcjami z zagranicy. Ostatnio kupiłem kilka aut z Wielkiej Brytanii i chciałbym je sprzedać w moim kraju. Wiem, że muszę je przetransportować, ale nie wiem, jak to zrobić.
Czy ktoś może mi pomóc i doradzić, jak najlepiej przetransportować auta z Wielkiej Brytanii? Jakie są najlepsze sposoby na transport aut z Wielkiej Brytanii? Jakie są koszty i jak długo trwa transport?
Bardzo bym docenił jakąkolwiek pomoc. Dziękuję za wszelkie informacje i porady.
piornaa

Re: sprzedaż aut z zagranicy

Post autor: piornaa »

Jak Wam się wydaje, czy można kupić do samochodu hak i go zamontować? Czy każdy model ma taką możliwość? Może głupio pytam, ale nie znam się na tym i dlatego właśnie sama sobie to jakoś mogę po prostu rozwiązać. No i czekam na wskazówki, bo jednak nie wiem, czy tu https://www.pezetmot.pl/haki/ montaż haka holowniczego zamawiać.
Awatar użytkownika
karolina
Posty: 100
Rejestracja: 19 cze 2019, 14:07

Re: sprzedaż aut z zagranicy

Post autor: karolina »

U mnie akurat sprzedaż samochodu była bezproblemowa tyle tylko że wyjeżdżam niedługo i muszę sprawdzić jak wynająć samochód na lotnisku bo przecież bez samochodu jak bez ręki, muszę pomyśleć o wynajmowaniu zanim nie kupię czegoś własnego :)
ODPOWIEDZ