relaks po trudach pracy

Szukasz porady? Pomożemy.
dąbek

relaks po trudach pracy

Post autor: dąbek »

jakie są wasze sposoby na relaks po trudach pracy?? trenujecie, idziecie na spacer, gotujecie, medytujecie? ja stawiam na wyciszenie się i odkrywam uroku aromaterapii - nie wiedziałam jak zapachy są w stanie wpłynąć na samopoczucie i nastrój. jeżeli nie korzystaliście nigdy to polecam spróbować chociaż jeden raz
Awatar użytkownika
AnnnaW
Posty: 85
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:39

Re: relaks po trudach pracy

Post autor: AnnnaW »

Też tak mam, no ale praca też nie może być za bardzo wyczerpująca. Jak dla was jest to za dużo to może najwyższy czas pomyśleć o zmianie pracy? Ja już dwa razy zmieniałam i nie jest to żaden już problem dla mnie. Dużo ofert pracy Chrzanów znalazlam w internecie, dokładnie to na Geopraca.pl. Szczególnie warto tu poszukać prac dla fachowców.
Awatar użytkownika
Szuler
Posty: 144
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:36

Re: relaks po trudach pracy

Post autor: Szuler »

Warto zainteresować się również specjalistycznymi programami wellbeing dla firm, o których można poczytać na stronie https://wellbeingpolska.pl/. Jeśli każdego dnia spędzacie sporo czasu w biurze przy komputerze to tego typu relaks bez wątpienia wpłynie bardzo pozytywnie na wasze zdrowie i samopoczucie.
wałek

Re: relaks po trudach pracy

Post autor: wałek »

Myślę, że najlepszym sposobem na odreagowanie stresu po trudach pracy, jest robienie tego co lubimy najbardziej. Ja akurat czytam sporo książek, zdjąć sięgam po książki. Mnóstwo bardzo dobrych tytułów Znajdziecie na stronie pod adresem: https://www.taniaksiazka.pl/szpila-jace ... 10510.html . Jeśli macie ochotę to zajrzyjcie tam w wolnej chwili.
ODPOWIEDZ