Producent muf i kolan hamburskich

Szukasz porady? Pomożemy.
Awatar użytkownika
OlgaWu
Posty: 8
Rejestracja: 24 gru 2019, 11:08

Producent muf i kolan hamburskich

Post autor: OlgaWu »

Wszelkie elementy wykorzystywane w instalacjach hydraulicznych muszą być najwyższej jakości. Tu nie można się pomylić, bo niska jakość może spowodować wiele problemów. Mój mąż pracuje w branży i wiem, że sam długo szukał takiego producenta. W końcu trafiła na nich https://www.imotexenplus.com.pl/ i w końcu ma dostawcę kolana hamburskich, mufy stalowy, zwężek, które nigdy nie zawodzą.
Awatar użytkownika
maja
Posty: 46
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:11

Re: Producent muf i kolan hamburskich

Post autor: maja »

No tak, żeby instalacje wodne były dobrze wykonane, to przede wszystkim do produkcji ich elementów należy wykorzystać produkty dobrej jakości. Nawet hydrofory powinny być markowe, albo przynajmniej od znanych producentów, takich jak Watermark. Tylko wtedy będą nam służyły latami. I bez awarii.
Żarówka

Re: Producent muf i kolan hamburskich

Post autor: Żarówka »

Tak naprawdę do końca ja się nie znam na tych kwestiach i jestem zdania, ze dość istotną sprawą jest to aby cała instalacja wodna zawsze działała prawidłowo. W takiej sytuacji ja mogę od razu każdego zachęcić do przeczytania artykułu https://www.arch-projekty.pl/press/jak- ... snego-domu jak zdecydować się na wybór właściwego zestawu hydroforowego.
ODPOWIEDZ