Pomiary dronem

Szukasz porady? Pomożemy.
Awatar użytkownika
Kazoo
Posty: 36
Rejestracja: 12 mar 2020, 15:19

Pomiary dronem

Post autor: Kazoo »

Ostatnimi czasy bardzo rozrosła i rozwinęła się wszelka działalność związana z dronami. Trzeba się z tego cieszyć, bo dzięki temu dostępne są takie usługi jak różnorodne pomiary dronem, filmowanie, dokumentacja, zdjęcia i wiele innych.
Przykładem jest oferta firmy http://fotogrametria.pkig.pl/ - jeszcze kilka lat temu takie działania, dokładność i jakość była w strefie marzeń branży budowlanej i geodezyjnej ;)
duśka

Re: Pomiary dronem

Post autor: duśka »

Prawda jest taka, że drony służą do wielu różnych celów. Trzeba tylko umieć je odpowiednio obsługiwać, bo to jest ważne. Tutaj https://ironsky.pl/dji-digital-fpv-syst ... rewolucja/ sobie zerknijcie. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat tego typu sprzętu. Poza tym znajdziecie tam również ofertę na wynajem dronów. Rozejrzyjcie się tam koniecznie.
soniś

Re: Pomiary dronem

Post autor: soniś »

Drona można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Może bowiem służyć nie tylko do zabawy czy też realizowania pasji, ale również do pracy. Właśnie dlatego należy wybierać sprzęt, który będzie solidny i funkcjonalny. Tutaj https://megadron.pl/pl/products/dji-mat ... 24499.html jest wiele różnych ciekawych propozycji.
ODPOWIEDZ