Linie komunikacyjne w magazynie

Szukasz porady? Pomożemy.
Awatar użytkownika
Tymoteusz
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2020, 9:47

Linie komunikacyjne w magazynie

Post autor: Tymoteusz »

Witam serdecznie.
Czy ktoś z was mógłby polecić mi fachowców od malowania linii komunikacyjnych w magazynie? Zależy mi na kimś, kto zadba o wszystkie standardy. Z góry dziękuję ;)
Awatar użytkownika
Tymoteusz1989
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2020, 15:20

Re: Linie komunikacyjne w magazynie

Post autor: Tymoteusz1989 »

Specjalistami w tej branży jest ekipa z malowanielinii.com. Malują oznakowania poziomie w halach, magazynach i parkingach podziemnych. Dzięki temu, że mają wieloletnie doświadczenie, zlecenia wykonują sprawnie i szybko.
Awatar użytkownika
AnnnaW
Posty: 85
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:39

Re: Linie komunikacyjne w magazynie

Post autor: AnnnaW »

Są firmy zajmujące się właśnie takimi usługami, ja u siebie mam wszystko dokładnie rozplanowane, rozrysowane, razem z drogami dla wózków widłowych. Jeżeli zajmujecie się takimi pracami to także mogą się wam przydać tu specjalistyczne farby do posadzek. Ja takie znalazłam u producenta https://polifarb.lodz.pl/pl/11814-farby-do-posadzek Wcześniej korzystaliśmy z kilku innych rodzajów farb, mają tu spory ich wybór, szczególnie takich do bardziej specjalistycznych zadań.
Awatar użytkownika
Andzi
Posty: 50
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:36

Re: Linie komunikacyjne w magazynie

Post autor: Andzi »

Szczególnie jeżeli chodzi o poruszanie się wózków widłowych, ich trasy, to jest bardzo ważne. Malowanie linii to kwestia związana z BHP, ale też na pewno sporo usprawni to wam w codziennej pracy. Co do organizacji magazynu to na pewno też musicie zainwestować w same wózki widłowe. Jak jeszcze tych nie macie to sprawdźcie sobie firmę Gizo - ja w tym miejscu znalazłam odpowiednie dla mojej firmy takie właśnie maszyny.
Miłłosz

Re: Linie komunikacyjne w magazynie

Post autor: Miłłosz »

Witam. Macie zupełną rację. Odpowiednie zaplanowanie komunikacyjne na danym terenie po prostu trzeba zrobić, jeśli praca ma iść sprawnie. Również sam sprzęt gra tutaj ważną rolę. Niedawno wymieniliśmy nasze stare przenośniki kubełkowe na nowe od producenta Porkon http://www.porkon.pl/przenosniki-kubelkowe.html. Dzięki temu zwiększyło się tempo pracy. Było to możliwe między innymi dzięki środkom unijnym.
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Linie komunikacyjne w magazynie

Post autor: Kochana »

Z tego, co się orientuję, to na magazynie przydaje się również wózek wysokiego składowania. Ma on charakterystyczną, boczną konstrukcję, dzięki czemu może się on poruszać nawet po wąskich alejkach. Na stronie internetowej http://www.budnet.pl/Wozek_wysokiego_sk ... zytaj.html znajdziecie więcej informacji na temat takich właśnie wózków, polecam się z nimi zapoznać ;)
uczek

Re: Linie komunikacyjne w magazynie

Post autor: uczek »

Jeśli chodzi o kwestię bezpieczeństwa magazynu, znaki ochrony przeciwpożarowej odgrywają kluczową rolę. Służą one nie tylko jako wizualne przypomnienie o potencjalnych zagrożeniach, ale także pomagają pracownikom i gościom bezpiecznie poruszać się po magazynie. Jeśli więc jesteś właścicielem magazynu, warto rozważyć posiadanie takich znaków w swoim obiekcie.
ODPOWIEDZ