Leasing na fotowoltaikę

Szukasz porady? Pomożemy.
Rafał

Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Rafał »

Zastanawiam się nad montażem paneli fotowoltaicznych, na dachu mojej firmy. Na ten cel, chciałem zaciągnąć leasing. Czy ktoś z was, posiada namiary na firmę, która posada ofertę leasingową na preferencyjnych warunkach? Zależy mi na czasie. Wkłada własny z mojej strony to ok.30%
Edyś

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Edyś »

Nawet się nie zastanawiaj, tylko to zrób. Mój wspólnik wpadł na ten pomysł i teraz nie żałuje, że zgodziłem się na jego prośbę, montażu paneli. Leasing otrzymaliśmy w tym miejscu https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie. W przypadku leasingu wkład własny powinien wynosić 10% do 50000, 15% do 100000 i 20% do 150 000.
Adaś28

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Adaś28 »

Najlepiej jak sprawdzisz sobie porównywarkę ofert firm oferujących fotowoltaike - https://optimalenergy.pl/fotowoltaika/bielsko-biala/. Dzięki temu będziesz wiedział, że wybrałeś partnera z najbardziej najbardziej korzystnymi warunkami z pośród wszystkich dostawców dostępnych w danym regionie.
Miś

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Miś »

Również zastanawiam się nad panelami fotowoltaicznymi w swojej firmie. Już nawet jestem po wizycie trzech firm, montujących panele i mam wybraną z nich jedną. Jednak inwestycje chciałbym sfinansować z leasingu. Na pewno sprawdzę ofertę firmy, którą polecasz.
Kośiara

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Kośiara »

Z ciekawości wszedłem na stronę tej firmy https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie i faktycznie, ich oferta jest bardzo atrakcyjna. Wniosku jeszcze nie wypełniłem, ale przymierzam się do tego. Jeszcze muszę dogadać cenę z firmą montującą panele.
Goś

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Goś »

Teraz jest bardzo dużo firm, zajmujących się montażem paneli fotowoltaicznych. Myślę, że jak już otrzymasz kredyt, to znalezieni odpowiedniej firmy nie będzie problemem. Jestem pewny, że do końca sierpnia, będziesz właścicielem paneli fotowoltaicznych.
dużomiś

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: dużomiś »

Najlepszą firmę ale też najlepsze finansowanie uzyskamy dzięki pomocy z https://ekofachowcy.pl/ , można powiedzieć ze to ogromna baza danych. Uzyskamy tam wiedzę o finansowaniu oraz kompetencjach, zyskamy więc podwójnie czyli dobrze wykonaną instalację oraz konkurencyjną cenę wraz z finansowaniem rozłożonym na okres czasu.
kórtyna

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: kórtyna »

Wszelkie, interesujące rozwiązania związane z finansowaniem firm i klientów posiadają https://partnerleasingowy.pl/oferta/ . Może w ich ofercie znajdziesz coś konkretnego? Moim wymogom absolutnie to sprostało a ta jakość serio robi wrażenie. Przede wszystkim jest to wygodna opcja "na start " .
fóka

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: fóka »

W zasadzie z takim kredytem, jak i z innymi warto jest wpaść do takiego http://www.trinet.com.pl/doradca-finans ... go-pomocy/ doradcy kredytowego. On to, dzięki sporej ilości informacji, może nam wskazać opcje, jakich sami byśmy nie znaleźli. Moim zdaniem warto to sprawdzić.
DŻASTAA

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: DŻASTAA »

W sumie ja się mocno zastanawiałam nad leasingiem samochodu, ale jeszcze inna opcja mi się pokazała, a mianowicie coś takiego jak umowa zamiany samochodu bez dopłaty i zastanawiam się, jak to ma wyglądać. Może macie w tym względzie jakieś informacje, wskazówki? Coś, co powinnam wiedzieć i na co powinnam zwracać uwagę?
olika

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: olika »

Mając firmę, na pewno wiecie, jak mocno uderzać w różnego rodzaju obszary, żeby nam to się sprawdziło. I stąd na przykład czasem potrzebujemy dodatkowego finansowania. I stąd widzę, że tu https://rlogistics.pl/rodzaje-pozyczek- ... iebiorcow/ mamy właśnie coś odpowiedniego. Dla mnie to obszar jak najbardziej idealny, coś, co pomaga, nie obciąża.
Sławomir

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Sławomir »

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://passive-instal.pl/pompy-ciepla/czestochowa/ , na której znajdziecie ofertę firmy Passive Instal, która specjalizuje się w instalacjach fotowoltaicznych oraz pomach ciepłach. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ