Kredyt albo pożyczka na już?

Szukasz porady? Pomożemy.
Awatar użytkownika
weronica
Posty: 59
Rejestracja: 01 mar 2020, 12:44

Kredyt albo pożyczka na już?

Post autor: weronica »

Wydaje mi się, ze większość jakiś pożyczkowych firm ma ukryte jakieś swoje kruczki, nie mam zawsze pewności że wszystko jest ok gdy człowiek się na tym nie zna. Może polecicie mi jakąś sprawdzoną firmę albo portal gdzie będę mogła wziąć bezpiecznie pożyczkę?
Awatar użytkownika
Anitka
Posty: 53
Rejestracja: 16 wrz 2019, 13:06

Re: Kredyt albo pożyczka na już?

Post autor: Anitka »

Na już to polecam skorzystać z tej oferty https://wygodnepozyczki.pl/ . Przynajmniej jest pewność, że przyznają jakąś kwotę, a nie tak jak w banku. Poza tym taka firma pozabankowa nie sprawdza BIK i KRD. Dlatego każda osoba, nawet bardzo zadłużona ma szansę otrzymać takie wsparcie finansowe.
Ćma

Re: Kredyt albo pożyczka na już?

Post autor: Ćma »

Nie jeden z nas posiada kredyt, ale nie wiem czy wiecie że kredyt można spłacić szybciej i cieszyć się wolnoscią finansową. Szybsza spłata zobowiązania https://www.finansemlodegopolaka.pl/wcz ... sie-oplaca jest także odnotowana w historii klienta w BIK i pozytywnie wpływa na jego dalszą ocenę kredytową, dzięki czemu może skorzystać z lepszej oferty.
Awatar użytkownika
praktyczna
Posty: 64
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:41

Re: Kredyt albo pożyczka na już?

Post autor: praktyczna »

weronica pisze: ↑26 kwie 2021, 10:33 Może polecicie mi jakąś sprawdzoną firmę albo portal gdzie będę mogła wziąć bezpiecznie pożyczkę?
Mogę polecić www.saverium.pl bo tam sama określisz swoje potrzeby i możliwości a wystarczy że złożysz jeden wniosek żeby dostać oferty od wielu firm. Takie rozwiązanie jest łatwe i najszybsze, bez przeszukiwania internetu
Brendą

Re: Kredyt albo pożyczka na już?

Post autor: Brendą »

Hej Wam. Tych serwisów dzisiaj jest po prostu od groma. Najlepiej się rozejrzeć, zrobić sobie taka listę, plusy i minusy danej pożyczki i wybrać ta najbardziej korzystną . Co do serwisów to na ten temat opisane jest tutaj https://jaw.pl/2017/11/monebay-opinie-k ... czy-warto/
Piżamka

Re: Kredyt albo pożyczka na już?

Post autor: Piżamka »

Nie wiem czy słyszeliście, ale teraz tez jest bardzo korzystne rozwiązanie dla rencistów jak np tutaj https://wygodnepozyczki.pl/pozyczka-na-rente Mają mozliwość skorzystania z pożyczki długoterminowej oraz krótkoterminowej a potem następuje regulacja w ratach ;)
Żaneta

Re: Kredyt albo pożyczka na już?

Post autor: Żaneta »

Uzyskanie kredytu firmowego jest prostsze i bezpieczne z firmą Trinity Finance z nimi można zaoszczędzić czas a dzięki wyborowi najlepszej oferty nawet oszczędność pieniędzy. Umówcie się z ekspertem na spotkanie i wybierzcie najlepszą ofertę kredytu. Sprawdźcie na stronę i poczytajcie o tym więcej.
adżela

Re: Kredyt albo pożyczka na już?

Post autor: adżela »

Uważajcie, bo szukając właśnie takich ofert można po prostu najwięcej stracić dając się naciąć na coś, co nie ma w ogóle sensu. Dlatego, jeśli na już i nie macie czasu, ale nie chcecie byle czego i byle gdzie, to może te https://doradcafinansowy-lodz.pl/eksper ... azowiecki/ porady pomogą? Albo ten specjalista?
ODPOWIEDZ