Kocyk dla niemowlaka

Szukasz porady? Pomożemy.
saśś22222

Kocyk dla niemowlaka

Post autor: saśś22222 »

Wiitam was wszystkich. Co sądzicie o tej stronie kocyk dla niemowlaka? Słyszałem o niej same dobre opinie i jestem dobrze nastawione ale wole się jednak upewnić na forum ;) Jakbyście mieli jakieś pytania albo rady piszcie śmiało. Pozdrawiam was wszystkich serdecznie i z góry dziękuje za komentarze

msk motors
Zośka88

Re: Kocyk dla niemowlaka

Post autor: Zośka88 »

Jak przygotowywałam wyprawkę dla dzidziusia to przy wyborze kocyka pomocnym okazał sie sklep internetowyhttps://www.agbo.com.pl/pl/menu/kocyki-211.html, mają bogatą ofertę tego typu produktów i szerokie opisy odwołujące się do materiału oraz jakości wykonania kocyka.
Ela

Re: Kocyk dla niemowlaka

Post autor: Ela »

Ostatnio robiłam wyprawkę dla niemowlaka na prezent. Kocyk - milutki w dotyku, a przy tym przyjazny dla dziecięcej skóry kupiłam tutaj: https://titikoko.pl/kocyki . Razem z butlą antykolkową i gryzakiem dla malucha :) oraz otulaczem do wózka. Teraz będę tam szukać zabawki edukacyjnej dla malucha, bo niebawem będzie okazja, by się pojawić, a ja chcę być tą ukochaną cioteczką ;) - w końcu bycie chrzestną zobowiązuje ;). p.s. Dodam jeszcze, że w obecnej chwili jest tam fajna promocja, więc jakby ktoś szukał produktów na wyprawkę to polecam gorąco. Produkty naprawdę w fajnej cenie i dobre jakościowo.
ODPOWIEDZ