jaki profesjonalny tłumacz?

Szukasz porady? Pomożemy.
Awatar użytkownika
kamira1964
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2023, 7:48

jaki profesjonalny tłumacz?

Post autor: kamira1964 »

Kochani, jakie znacie biura tłumaczeń, które oferują tłumaczenia specjalistyczne? Potrzebny byłby mi doświadczony tłumacz czeski i wiem, że to nie jest zbyt popularny język. Jak na razie wpadło mi w oko kilka ofert, ale oczywiście nie obejdzie się bez recenzji, bo to nimi zawsze staram się kierować przy wyborze. Chcielibyście mi doradzić w tym zakresie?
number

Re: jaki profesjonalny tłumacz?

Post autor: number »

Jest kilka elementów, na jakie zwracałbym uwagę przy wyborze odpowiedniego biura tłumaczeń:
Przykładowe tłumaczenia
Doświadczenie
Cena
To jakie mają języki w ofercie

No i dobrze jest również zdecydoawć się na biuro, które umożliwia wykonanie tłumaczen ekspresowych, bywa, ze w firmie takie tłumaczenia wymagane są na już i dobrze jest mieć taką możliwośc (nawet jeśli jest za to dodatkowa opłata).

Zerknij sobie na przykład na usługi biura tłumaczeń ATET www.atet.pl
Kopro

Re: jaki profesjonalny tłumacz?

Post autor: Kopro »

Niedawno korzystałem z usług biura tłumaczeń Lidaria z Warszawy i jestem zadowolony z otrzymanych rezultatów. https://lidaria.pl/ to zespół doświadczonych tłumaczy, jacy doskonale radzą sobie z różnorodnymi językami i dziedzinami tematycznymi. Ich szybkość, staranność a także profesjonalizm zasługują na słowa uznania. Nie tylko zapewniają najwyższą jakość tłumaczeń, ale również świetną obsługę kontrahenta oraz atrakcyjne ceny. Bez wahania polecam każdemu, kto poszukuje pewnego biura tłumaczeń.
ODPOWIEDZ