gdzie pracować za granicą?

Szukasz porady? Pomożemy.
Awatar użytkownika
wandelin-96
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2022, 13:14

gdzie pracować za granicą?

Post autor: wandelin-96 »

Myśleliście kiedyś o wyjechaniu za granicę do pracy? Podejrzewam, że tak, bo myśli o tym większość Polaków i ja nie jestem wyjątkiem. Nie jestem tylko jeszcze zdecydowany na konkretny kraj, chociaż kusi mnie Holandia. Zresztą widziałem, że oferty pracy w Holandii są naprawdę atrakcyjne. Chcielibyście mi co nieco opowiedzieć o tym jak się tam pracuje?
zuzyna

Re: gdzie pracować za granicą?

Post autor: zuzyna »

Jeśli chodzi o pracę za granicą to możliwości jest wiele :) Jeśli macie kwalifikację do pracy w charakterze opiekuna osoby starszej to warto skontaktować się z agencją pracy Symeon. Oni zaproponują Wam wyjazd do Niemiec. Myślę, że warto skorzystać bo oferują konkurencyjne stawki, umowę. Pensje są zawsze wypłacane na czas.
malinkaa88

Re: gdzie pracować za granicą?

Post autor: malinkaa88 »

Pod wieloma względami mam problem z tym, jak pracować za granicą i gdzie znaleźć odpowiednią ofertę pracy. Stąd na tę chwilę sprawdzam tę https://ties-of-grey.com/ stronę, bo jak wiadomo, to jest wszystko mocno skomplikowane i jakoś nie mam w tym momencie informacji, jak to zrobić. Jednak mam nadzieję, że to się z czasem rozwiąże, a dla mnie to będzie ciekawym portalem.
sokus

Re: gdzie pracować za granicą?

Post autor: sokus »

Warto rozważyć współpracę z firmą https://mesoworks.com/, która zajmuje się branżą budowlaną i wykończeniową jeśli szukasz pracy za granicą w Holandii lub Belgii. Firma ta nie jest agencją, lecz otwarta na podjęcie współpracy z podwykonawcami.
fakcik

Re: gdzie pracować za granicą?

Post autor: fakcik »

Można wyjechać do Norwegii. Jeśli się zdecydujesz to sprawdź portal https://zyciewnorwegii.pl/ zawierający najważniejsze informacje i cenne wskazówki dla Polaków wyprowadzających się z kraju, by rozpocząć nowe życie w Norwegii. Dostępne są tutaj istotne porady dotyczące prawa norweskiego, możliwości zatrudnienia oraz informacje wewnętrzne, które pomogą Ci w poruszaniu się po życiu w tym pięknym norweskim kraju.
patrol98

Re: gdzie pracować za granicą?

Post autor: patrol98 »

A może lepiej rozejrzeć się za pracą w kraju, patrząc na to jak podchodzą dziś firmy do współpracy - https://gamfi.com/blog/list-powitalny-d ... -praktyki/ , czyli dbają o pracowników już od samego początku. Przykładem może być proces przywitania nowej osoby, która oprócz narzędzi pracy, często otrzymuje pakiet powitalny - to również po prostu bardzo miłe, z punktu widzenia nowego pracownika.
ODPOWIEDZ