Folia stretch - gdzie zamawiać?

Szukasz porady? Pomożemy.
Awatar użytkownika
Radomir1992
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2020, 19:36

Folia stretch - gdzie zamawiać?

Post autor: Radomir1992 »

[color= rgb(0, 0, 0);]Witam. Pracuję na magazynie i jestem odpowiedzialny za dostawy folii stretch do owijania palet. Nasz poprzedni dostawca zakończył działalność, więc szukamy kogoś na zastępstwo [/color];[color= rgb(0, 0, 0);]) Gdzie zamawiać taką folię? Znacie jakichś producentów z Łodzi?[/color]
Awatar użytkownika
Mojmira_97
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2020, 0:30

Re: Folia stretch - gdzie zamawiać?

Post autor: Mojmira_97 »

Polecam przejrzeć ofertę firmy opak-fol.pl. Mają folie, taśmy i opakowania foliowe bardzo dobrej jakości, trwałe i naprawdę wytrzymałe. Mają wiele pozytywnych opinii, czemu się wcale nie dziwię. Ceny konkurencyjne, szybka dostawa, solidny partner do współpracy.
Awatar użytkownika
Zefir
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2020, 12:28

Re: Folia stretch - gdzie zamawiać?

Post autor: Zefir »

Wiesz co, ja ze swojej strony mogę polecić Ci ofertę https://www.plastics.pl/ Już kilka razy miałam okazję korzystać z ich usług, bogatej oferty i wszystko był okej. Szybka dostawa, konkurencyjna cena, a co najważniejsze - świetna jakość oferowanych produktów!
ffafa

Re: Folia stretch - gdzie zamawiać?

Post autor: ffafa »

Mają bardzo dobry wybór, bo to producent, jakość jest pierwsza klasa i do tego cenowo jest w porządku. Nam bardzo fajnie się z nimi współpracuje, zdecydowanie mogę wam ich doradzić.
Awatar użytkownika
praktyczna
Posty: 66
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:41

Re: Folia stretch - gdzie zamawiać?

Post autor: praktyczna »

Możesz folię stretch zamówić też w sklepie Pakolandia, jest tam też folia bąbelkowa i wiele innych opakowań niezbędnych w różnych sytuacjach. Ja będę potrzebowała jej do przeprowadzki, do zabezpieczenia szkła

fotochromy rodzaje
ODPOWIEDZ