firmy transportowe

Szukasz porady? Pomożemy.
Awatar użytkownika
annasz
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2023, 4:46

firmy transportowe

Post autor: annasz »

Cześć, czy macie jakieś porady dotyczące firm transportowych? Mieszkam w Wielkiej Brytanii i szukam polskich firm transportowych w UK, które mogłyby mi pomóc w przewozie moich rzeczy.
Mam dużo rzeczy do przewiezienia, więc potrzebuję firmy, która oferuje szybki i niezawodny transport. Chciałbym, aby firma była wiarygodna i miała dobre opinie. Szukam również firmy, która oferuje konkurencyjne ceny.
Czy ktoś może mi polecić polskie firmy transportowe w UK, które spełniają moje wymagania? Byłbym bardzo wdzięczny za jakiekolwiek porady lub wskazówki.
Dziękuję za wszelkie informacje.
Awatar użytkownika
praktyczna
Posty: 66
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:41

Re: firmy transportowe

Post autor: praktyczna »

Mogę jedynie doradzić którą firmę wybrać w Warszawie. Możesz tu nawet zdecydować się na podstawienie kierowcy z samochodem za nieduże pieniądze czyli zamówić taxi bagażowe . Kiedy chcesz oszczędzasz i liczysz każdy grosz to warto się na to zdecydować
misiaczek

Re: firmy transportowe

Post autor: misiaczek »

Jeśli mowa o transporcie, muszę przyznać, że ostatnio doszłam do wniosku, iż warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy. Zauważyłam, że tutaj https://www.translogis.pl/pl/transport-ciezarowy posiadają znaczące doświadczenie w spedycji drogowej, dlatego planuję skontaktować się z nimi w najbliższym czasie. Chętnie poznam Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ