Dom seniora Familia

Szukasz porady? Pomożemy.
Awatar użytkownika
fatma_60
Posty: 1
Rejestracja: 01 paź 2020, 14:59

Dom seniora Familia

Post autor: fatma_60 »

Jaki macie stosunek do placówek opiekuńczych dla seniorów? Poważnie zastanawiam się nad oddaniem w takie miejsce mojego dziadka, którego stan zdrowia wymaga całodobowego monitorowania. Najbardziej przemawia do mnie oferta Centrum Opieki Familia. Może znacie ten dom opieki?
Awatar użytkownika
Elmira1964
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2020, 21:38

Re: Dom seniora Familia

Post autor: Elmira1964 »

Dobrze wiem, że taka decyzja jest trudna, ale czasami nie mamy innego wyboru. Familia to świetny dom opieki, którego jedną z głównych zalet jest dobra lokalizacja. Żadna starsza osoba nie chciałaby mieszkać w miejscu głośnym. Opiekę sprawuje tam doświadczony personel medyczny, więc zdrowie mieszkańców jest w doskonałych rękach.
Awatar użytkownika
marysia
Posty: 56
Rejestracja: 20 gru 2019, 21:16

Re: Dom seniora Familia

Post autor: marysia »

Elmira1964 pisze: ↑19 lis 2020, 6:14 Dobrze wiem, że taka decyzja jest trudna, ale czasami nie mamy innego wyboru. Familia to świetny dom opieki, którego jedną z głównych zalet jest dobra lokalizacja. Żadna starsza osoba nie chciałaby mieszkać w miejscu głośnym. Opiekę sprawuje tam doświadczony personel medyczny, więc zdrowie mieszkańców jest w doskonałych rękach.
fakt, my babcie zapisalismy do domu seniora http://podtopolami.eu teraz ma opieke cala dobe

archidiecezja krakowska natanek
naką

Re: Dom seniora Familia

Post autor: naką »

Według mnie najlepszą opiekę ma https://podtopolami.eu/ , bardzo wiele pozytywnych opinii czytałam na ich temat i postarali się o dobrą renomę. Bardzo lubię gdy takie ośrodki stawiają starsze osoby na pierwszym miejscu i to totalnie pod każdym względem.
ODPOWIEDZ