Choroby stóp i paznokci

Szukasz porady? Pomożemy.
Awatar użytkownika
Lara1971
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2021, 11:39

Choroby stóp i paznokci

Post autor: Lara1971 »

Zauważyłam u mojej babci dość spore problemy ze stopami - zastanawiam się teraz, czy zapisać ją do dermatologa, czy może lepiej do podologa? Podolog chyba nie jest lekarzem, a wydaje mi się, że babcia ma drożdżaki na paznokciach - póki co zamówiłam dla niej olejek z drzewa herbacianego, ale obawiam się, że to może być jednak zdecydowanie za mało na ten problem.
ewaroma

Re: Choroby stóp i paznokci

Post autor: ewaroma »

Z takimi problemami polecam udać się jak najszybciej do specjalisty. Podolog Warszawa na pewno przyjmie Twoją babcię jeszcze w tym tygodniu. Nie należy bagatelizować takich objawów.
iwonamroz

Re: Choroby stóp i paznokci

Post autor: iwonamroz »

Zgadzam się. Z takimi problemami warto udać się jak najszybciej do specjalisty, czyli podologa. Warto zadbać o swoje paznokcie. Konin to miasto, w którym mogę polecić wam mojego specjalistę - gabinet La-Perle :)
pearl

Re: Choroby stóp i paznokci

Post autor: pearl »

Nie zaniedbuj swoich stóp! Nieleczone problemy ze stopami mogą szybko stać się poważne. Dzięki https://sklep.ileopard.pl/ możesz znaleźć odpowiednie produkty, aby utrzymać stopy w zdrowiu. Od kremów po buty ortopedyczne, mają wszystko!
kukurydza

Re: Choroby stóp i paznokci

Post autor: kukurydza »

Jeśli cierpisz na jakiekolwiek problemy ze stopami, dobrym pomysłem jest wizyta u podologa. podolog Kielce oferuje szereg zabiegów na pękające pięty, odciski i wrastające paznokcie. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej.
ODPOWIEDZ