Reklama dla firmy

Masz pomysł na biznes albo dopiero szukasz? Napisz o tym.
Awatar użytkownika
Beatris
Posty: 97
Rejestracja: 15 maja 2019, 16:35

Reklama dla firmy

Post autor: Beatris »

Wszystko jest dobre, co prowadzi do rozpowszechnienia nazwy firmy, jej działalności i marki. Może to być nawet roll-up np. rozwinięty na jakimś szkoleniu czy ścianka reklamowa. Sprawdź tutaj: https://retio.pl/. Teraz w modzie są też tablety poustawiane przy często odwiedzanych miejscach (np. przy kasie w sklepach) reklamujące firmę.
Awatar użytkownika
outy
Posty: 102
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:50

Re: Reklama dla firmy

Post autor: outy »

Nie powiedziałabym, że wszystko ale faktycznie dobrze zaplanowany marketing ma znaczący wpływ na rozwój firmy. Można pomyśleć o działaniach z zakresu marketingu internetowego i tutaj polecę poczytać sobie o nim na stronie http://adrenalinemd.pl/ . Niesie on ze sobą wiele korzyści, m.in. pozwala zwiększyć rozpoznawalność marki czy pomoże w komunikacji z potencjalnymi klientami
Awatar użytkownika
bajka
Posty: 103
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:32

Re: Reklama dla firmy

Post autor: bajka »

Teraz, kiedy wszyscy praktycznie spedzaja cale dni w sieci, bo jak nie na portalach spolecznosciowych to blogach, czy innych mediach, to najlepsza reklama okazuje sie marketing online! Popatrzcie na taki marketing szeptany - http://wommmarketing.pl/ tutaj swietnie opisuja jak potrafi on wplywac na klienta i budowac pozytywna opinie o danym produkcie czy marce. Niesamowite to jest, bo przeciez pozwala to bardzo efektywnie prowadzic kampanie
Awatar użytkownika
Rui
Posty: 80
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:17

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Rui »

Potwierdzam, zwłaszcza przedział osób 10-35 lat przebywa głównie w sieci, zatem znaczenie mediów tradycyjnych traci już tak na znaczeniu. Warto to wziąć pod uwagę planując strategię marketingową firmy, na zainteresowanie szczególnie zasługuje marketing szeptany jak zostało wspomniane, tutaj http://i-content.pl/ można wiele ciekawych rzeczy na jego temat poczytać
Awatar użytkownika
bestfirma
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2019, 10:56

Re: Reklama dla firmy

Post autor: bestfirma »

Teraz najlepsza forma reklamy to ta w internecie. Mnóstwo moich znajomych pozbyło się telewizora, nie czytają gazet, bo wszystko jest w internecie. Dlatego najlepszą formą będą reklamy sponsorowane, np google ads. Można też zadbać o ładny i przejrzysty wygląd strony internetowej i o to aby się szybko ładowała.
http://bestfirma.pl/blog/
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 50
Rejestracja: 25 maja 2019, 8:13

Re: Reklama dla firmy

Post autor: kasiunia »

Uważam ,że każda firma, także ta która dopiero co zaczęła działać musi sie promować i reklamować.Na początek niech to są chociaż wizytówki czy ulotki - niech kliencie wiedzą gdzie nas znaleźć i jak do nas trafić.Współpraca z dobrą drukarnia internetową - https://www.diamond-druk.pl/ - gwarantuje nam bardzo dobra jakość i przede wszystkim darmowa dostawę zamówienia na terenie kraju. Każda reklama wcześniej czy później zwróci się z nawiązką.
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Kochana »

Ja osobiście uważam, że świetnie sprawdza się reklama na wielkim formacie. Na pewno w Waszym mieście jest jakaś drukarnia wielkoformatowa, w której możecie zamówić tego typu materiały. Taka reklama dużo nie kosztuje, a może Wam przynieść mnóstwo nowych klientów ;)
Awatar użytkownika
Zosia6
Posty: 7
Rejestracja: 15 wrz 2019, 22:11

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Zosia6 »

teraz podstawa to jest reklama online. Popatrz sobie ile mozliwosci daje taki marketing szeptany http://nicecity.pl/ fajna agencja reklamowa 360 się tym zajmuję a poza tym teraz ulotek to juz nikt nie czyta, bo wszyscy maja nosy wpatrzone w media spolecznosciowe i to tam trzeba dzialac
Awatar użytkownika
Olka
Posty: 30
Rejestracja: 22 sie 2019, 19:31

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Olka »

Zastanawiam sie co jest najlepsze na promocje firmy reklama w radio a może jednak ulotka która dociera do szerokiego grona klientów. A jak uważasz że ulotki nikt nie czyta to musisz zamówić takie ulotki które zainteresują, zaciekawią odbiorcy takie jak te https://www.diamond-druk.pl/ . Na jednej stronie sie reklamujemy na drugiej podajemy nasze zalety a dodatkowo na jednej możemy umieścić rabat że z tą ulotką macie coś taniej itp. Co myślicie o takim pomyśle?
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 136
Rejestracja: 23 sie 2019, 16:13

Re: Reklama dla firmy

Post autor: suzzi »

Reklamą nawet są etykiety samoprzylepne, które zawierają informacje o danym produkcje, nazwę firmy, jej adres etc. Dlatego tego rzeczy starannie też trzeba wybierać dla siebie. Dobrą ofertę wiem, że firma https://artibau.pl/ ma. Dysponują oni najnowocześniejszym sprzętem poligraficznym i mają w tym zakresie całkiem spore doświadczenie.
zbójnik

Re: Reklama dla firmy

Post autor: zbójnik »

Przyznam szczerze, iż chciałem sobie wydrukować kilkanaście katalogów. Nie potrafiłem znaleźć odpowiedniej firmy, ale mój znajomy polecił mi drukarnię: https://www.hexdruk.pl/katalogi-spiralowane . Okazało się, że wykonują ciekawe katalogi spiralowe w świetnej cenie i przyznam wam, że raczej się skuszę.
Małgosia

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Małgosia »

Uważam ,że każda firma, także ta która dopiero co zaczęła działać musi sie promować i reklamować.Na początek niech to są chociaż wizytówki czy ulotki - niech kliencie wiedzą gdzie nas znaleźć i jak do nas trafić.Współpraca z dobrą drukarnia również jest mega istotna. Drukarnia, która oferuje folie wylewana https://wielkiformat.biz/folia-wylewana może okazać się świetną opcją reklamy na samochody służbowe. Świetnie sprawdza się na każdej nawierzchni i jest niezwykle trwała.
maryś91

Re: Reklama dla firmy

Post autor: maryś91 »

Beatris pisze: ↑19 cze 2019, 17:29 Wszystko jest dobre, co prowadzi do rozpowszechnienia nazwy firmy, jej działalności i marki. Może to być nawet roll-up np. rozwinięty na jakimś szkoleniu czy ścianka reklamowa. Sprawdź tutaj: [...] Teraz w modzie są też tablety poustawiane przy często odwiedzanych miejscach (np. przy kasie w sklepach) reklamujące firmę.
Jaką reklamę polecacie?

___
szampony Revitalash
VedrannoPL

Re: Reklama dla firmy

Post autor: VedrannoPL »

We własnym biznesie bardzo ważny jest marketing. Wzorem do naśladowania w tej kwestii jest https://wypromowani.pl/produkt/spotify-odtworzenia . Firma ta promuje się głównie w sieci, co jest dobrym rozwiązaniem
ODPOWIEDZ