Ochrona środowiska

Masz pomysł na biznes albo dopiero szukasz? Napisz o tym.
Awatar użytkownika
emi8989
Posty: 104
Rejestracja: 17 sty 2020, 15:39

Ochrona środowiska

Post autor: emi8989 »

Problem jest dość duży, jeśli chodzi o czystość powietrza w naszym kraju. Powinniście też zerknąć sobie na stronę https://ekodialog.pl/oferta/samorzady/ aby poznać program gospodarki niskoemisyjnej. Wydaje mi się, że jak najbardziej warto skorzystać sobie z pozyskiwania wiadomości i wiedzy, bo temat jest bardzo ważny.
Awatar użytkownika
specjalista
Posty: 41
Rejestracja: 21 lut 2020, 4:23

Re: Ochrona środowiska

Post autor: specjalista »

Zgadza się. Wszyscy powinniśmy dbać o środowisko. Ziemia to przecież nasz dom. Jestem przedsiębiorcą, który ma dobro ogółu na względzie. Dlatego nasze fabryki oraz hale produkcyjne posiadają najlepsze systemy wentylacyjne w skład których wchodzą filtry z węgla aktywnego http://zdpwa.com.pl/. Wszystkie kontrole przechodzimy bezproblemowo.
Awatar użytkownika
misiowa
Posty: 52
Rejestracja: 02 sty 2020, 21:51

Re: Ochrona środowiska

Post autor: misiowa »

na ochrone srodowiska na pewno ma duze znaczenie to jakie mamy instalacje grzewcze w domu, coraz wiecej mowi sie o wymianie starych na nowe, ekologiczne, firma Levada ma w ofercie montaz i pomagaja tez w uzyskaniu dofinansowania
Awatar użytkownika
AnnnaW
Posty: 85
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:39

Re: Ochrona środowiska

Post autor: AnnnaW »

Jest to ważny temat i niestety też nie każdy o to dba jak widać. Można tu postawić także i na ekologiczny dom. Na stronie http://betterbetter.com znajdziecie wiele produktów do wyposażenia wnętrz właśnie przyjaznych środowisku
Awatar użytkownika
matylka
Posty: 249
Rejestracja: 23 gru 2019, 10:40

Re: Ochrona środowiska

Post autor: matylka »

Slyszeliście już o akcji organizowanej przez https://posadzimy.pl/ ? Wystarczy jedno kliknięcie z naszej strony, aby firma posadziła drzewa w lasach. Ja już poświęciłam chwilę na to i jestem bardzo dumna z tego powodu. Myślę, że każdy z nas może to zrobić i mieć wkład w zielone lasy w polsce.
maryś10

Re: Ochrona środowiska

Post autor: maryś10 »

emi8989 pisze: ↑16 lut 2020, 15:42 Problem jest dość duży, jeśli chodzi o czystość powietrza w naszym kraju. Powinniście też zerknąć sobie na stronę [...] aby poznać program gospodarki niskoemisyjnej. Wydaje mi się, że jak najbardziej warto skorzystać sobie z pozyskiwania wiadomości i wiedzy, bo temat jest bardzo ważny.
Jak dbacie o środowisko?

___
http://ladiesfirst.com.pl/
ODPOWIEDZ