Nowoczesne rozwiązania

Masz pomysł na biznes albo dopiero szukasz? Napisz o tym.
Awatar użytkownika
patryk7
Posty: 2
Rejestracja: 03 gru 2019, 19:35

Nowoczesne rozwiązania

Post autor: patryk7 »

Korzystacie z czegoś, co warto polecić? Ostatnio moja firma całkiem dobrze się ma, więc pomyślałem, że warto trochę w nią zainwestować. Z czego Wy korzystacie?
Awatar użytkownika
haniaaa
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2019, 11:59

Re: Nowoczesne rozwiązania

Post autor: haniaaa »

My jeszcze nie zdążyliśmy wprowadzić niczego takiego u siebie, ale ostatnio całkiem sporo o tym myślimy. Na razie przeglądam oferty różnych firm, ale musicie wiedzieć, że wybór jest naprawdę spory. Jeżeli też jesteś zainteresowany tym tematem, to zobacz na sente.pl Może akurat to spełni Twoje oczekiwania.
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Nowoczesne rozwiązania

Post autor: Kochana »

Moim zdaniem jednym z nowoczesnych rozwiązań, z których warto skorzystać w firmie, jest na przykład backup w chmurze. ogólnie z takich usług w chmurze korzysta już coraz więcej przedsiębiorstw. Trudno się dziwić - usługi takie zapewniają niezawodność i bezpieczeństwo ;) A czy Wy mieliście z tym kiedyś do czynienia?
Martuś

Re: Nowoczesne rozwiązania

Post autor: Martuś »

Niewątpliwie takim nowoczesnym rozwiązaniem jest postawienie na szeroko pojętą automatyzację procesów. Zwłaszcza firmy produkcyjne odczuwają taką potrzebę i wprowadzają roboty do swoich przedsiębiorstw. Takie maszyny jak https://corobotics.pl/produkty/roboty-p ... owe-nachi/ znajdują szerokie zastosowanie na liniach produkcyjnych w branży motoryzacyjnej.
Piekniś33

Re: Nowoczesne rozwiązania

Post autor: Piekniś33 »

Jak potrzebujesz nowoczesnych rozwiązań do swojej firmy to wykorzystaj ofertę https://stmech.eu/ Nie tylko mają maszyny ale i technologie dla zakładów produkcyjnych. Głownie są to produkty w postaci stołów obrotowych, frezarek czy dłutownic. Najlepiej będzie jak z nimi się skontaktujesz i opiszesz swoje zapotrzebowanie.
maryś94

Re: Nowoczesne rozwiązania

Post autor: maryś94 »

haniaaa pisze: ↑04 gru 2019, 12:01 My jeszcze nie zdążyliśmy wprowadzić niczego takiego u siebie, ale ostatnio całkiem sporo o tym myślimy. Na razie przeglądam oferty różnych firm, ale musicie wiedzieć, że wybór jest naprawdę spory. Jeżeli też jesteś zainteresowany tym tematem, to [...] Może akurat to spełni Twoje oczekiwania.
Też szukamy ciekawych propozycji

___
https://www.51015kids.eu/dziewczynka/sn ... wki-bidony
ODPOWIEDZ