Magazyn - wyposażenie

Masz pomysł na biznes albo dopiero szukasz? Napisz o tym.
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Magazyn - wyposażenie

Post autor: Kochana »

Witajcie,
czy są tutaj osoby, które prowadzą własny magazyn? Jeśli tak, to polecam zajrzeć na stronę https://dlamagazynu.pl/. Znajdziecie tam ofertę firmy, która nie tylko zajmuje się projektowaniem i czyszczeniem powierzchni magazynowych, ale oferuje również profesjonalne, wysokiej jakości regały do magazynu. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy ;)
Jodełka

Re: Magazyn - wyposażenie

Post autor: Jodełka »

Warto znać namiary na takie sklepy w których wyposażymy się we wszelkie niezbędne meble i akcesoria do magazynu. Według mnie np takie regały jezdne są świetne do takich miejsc - nie musimy się obawiać o przenoszenie jakichkolwiek dokumentacji - wiadomo że takie meble swoje ważą ale dzięki temu że można je z łatwością przemieszczać nie musimy się martwić o logistykę magazynu.
dawiduś

Re: Magazyn - wyposażenie

Post autor: dawiduś »

Ostatnio wynajmuje magazyn i kupiłam odpowiednie meble do jego wyposażenia. Zamówiłam do tego regały z tego sklepu tutaj https://www.e-regaly.pl/ . Dzięki nim, można w pełni wykorzystać potencjał pomieszczeń , w zależności od naszych potrzeb.
Robgoł34

Re: Magazyn - wyposażenie

Post autor: Robgoł34 »

W zależności od przeznaczenia magazynu i jego organizacji pracy wyposażenie będzie się różnić. Ale na pewno w nie jednym jest strefa gdzie stół do pracy ze stali nierdzewnej https://www.eurostal.pl/stoly-do-pracy będzie niezbędny.
zuzuś

Re: Magazyn - wyposażenie

Post autor: zuzuś »

Najlepsze wyposażenie do magazynu to zdecydowanie regały. Można je zamówić przez internet tutaj https://www.regaly.biz/pol_m_Regaly-metalowe-1731.html . Dzięki pokryciu elementów warstwą ocynku, regały metalowe zabezpieczone są przed rdzą co w połączeniu z atestowaną blachą stalową gwarantuje trwałość i solidność całej konstrukcji.
Wikuś

Re: Magazyn - wyposażenie

Post autor: Wikuś »

Z firm, które oferuję wyposażenie dla magazynów serdecznie wam polecam firmę Future Logistics. W swojej ofercie mają wszystko co będzie wam potrzebne w magazynie. Pełną ofertę możecie zobaczyć na https://futurelogistics.pl/oferta
Awatar użytkownika
top
Posty: 94
Rejestracja: 15 sty 2020, 20:04

Re: Magazyn - wyposażenie

Post autor: top »

dawiduś pisze: ↑07 paź 2020, 19:05 Ostatnio wynajmuje magazyn i kupiłam odpowiednie meble do jego wyposażenia. Zamówiłam do tego regały z tego sklepu tutaj . Dzięki nim, można w pełni wykorzystać potencjał pomieszczeń , w zależności od naszych potrzeb.
Takie wyposażenie jest również dostępne na https://amrack.pl Możesz zamówić typowe regały półkowe lub takie większe na których możesz ustawiać palety.
Awatar użytkownika
Szuler
Posty: 144
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:36

Re: Magazyn - wyposażenie

Post autor: Szuler »

Na magazynie warto postawić na wyposażenie - konkretne elementy są w stanie w znaczący sposób wpłynąć na to, jak będzie się pracować. U nas było dosyć mało miejsca w ostatnim czasie, ale rozwiązaniem okazały się pojemniki magazynowe, które okazały się być strzałem w dziesiątkę.
Jłorrr

Re: Magazyn - wyposażenie

Post autor: Jłorrr »

Nowoczesne, różnorodne, bardzo dobrej jakości pojemniki magazynowe możecie znaleźć w firmie https://palbox.com.pl/oferta. Zdecydowanie polecam tu współpracę z tą firmą. Dostarczają pojemniki nowoczesne, wytrzymałe, różnorodne, pozwalające na fachowe i co najważniejsze bezproblemowe przechowywanie najróżniejszych rzeczy. Myślę, że to ma dość spore znaczenie. Możemy kupić pojemniki, które wystarczą nam realnie na bardzo długo. Na pewno wesprą one wszystkie procesy dystrybucji
ODPOWIEDZ