Inwestowanie

Masz pomysł na biznes albo dopiero szukasz? Napisz o tym.
Awatar użytkownika
Margerita
Posty: 31
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:03

Inwestowanie

Post autor: Margerita »

Sposobów na inwestowanie jest bardzo wiele ale chyba najlepiej jest zainwestowac w cos pewnego. jedna z takich rzeczy mogą być nieruchomosci.Jeżeli jednak ktoś nie zna się na tym za bardzo to moze skorzystać z takich warsztatów https://wiwn.pl/ . Sama sie nad nimi zastanawiam. Ktoś z was moze już w nich uczestniczył ?
Awatar użytkownika
zziioolloo
Posty: 5
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:36

Re: Inwestowanie

Post autor: zziioolloo »

Ja osobiście nie. Ale zawsze informacji na temat inwestowania szukam tutaj http://iaaspoland.pl/ . Mają bardzo ciekawe artykuły na ten temat.
-No cóż...doszedłem do wniosku, że skoro i tak skończę w piekle, to mogę po drodze zaszaleć
Awatar użytkownika
Sibyl
Posty: 99
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:46

Re: Inwestowanie

Post autor: Sibyl »

Jeślibyście szukali dobrej strony, gdzie można znaleźc kurs złotego, to p;olecam zerknąć na https://comparic.pl/kurs-zlotowki-notow ... -comparic/
Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca.
Awatar użytkownika
ukulele
Posty: 72
Rejestracja: 30 cze 2019, 21:15

Re: Inwestowanie

Post autor: ukulele »

Odsyłam do firmy https://optimalpartners.pl/ . Mają np. własne projekty inwestycyjne (długoterminowe, z wizją), a oferują też urynkowienie projektów (gwarantują wtedy realne partnerstwo, poszukują inwestorów etc.). Czy ktoś potrzebuje namiaru na taką firmę?
Awatar użytkownika
Szuler
Posty: 144
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:36

Re: Inwestowanie

Post autor: Szuler »

Inwestowanie w nieruchomości jak najbardziej może się opłacić, jednak wypadałoby wszystkie decyzje podejmować z głową. Ważne jest też, by postawić na odpowiednie biuro nieruchomości Trzebinia, które w mogłoby doradzić w razie jakichkolwiek wątpliwości.
Awatar użytkownika
martaw
Posty: 125
Rejestracja: 27 maja 2019, 22:31

Re: Inwestowanie

Post autor: martaw »

Fakt, inwestowanie w kryptowaluty może okazać się opłacalne. Warto jednak robić to rozsądnie. W wielu przypadkach trzeba najpierw wszystko dobrze przemyśleć i poszukać informacji na temat, aby przekonać się do tego typu inwestowania. Tutaj http://tokenlab.co/pl/portfolio-pl/ dowiecie się więcej na ten temat. W dzisiejszych czasach lokaty bankowe czy inne propozycje produktów bankowych nie dają dużego zysku.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 50
Rejestracja: 25 maja 2019, 8:13

Re: Inwestowanie

Post autor: kasiunia »

Każdy, kto próbuje inwestować zdaje pewnie sobie sprawę ,że jego działania obarczone są ryzykiem.W zależności od tego jakie instrumenty finansowe wybierze takim ryzykiem te działania będą obciążone.Czym są usługi inwestycyjne?Usługi inwestycyjne przyjmują różne postacie. Najbardziej powszechne są fundusze, na które uczestnik wpłaca swoją gotówkę, oczekując satysfakcjonującej stopy zwrotu w dłuższej perspektywie.Ja ze swojej strony polecam bezpieczne strategie inwestycyjne, dobrze jest zarobić więcej niż na lokacie ale nie jestem skłonna do zbyt dużego ryzyka.
Awatar użytkownika
otherside
Posty: 334
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:48

Re: Inwestowanie

Post autor: otherside »

Jeżeli już postanowiliście zainwestować we własną firmę, to pomyślcie o tym, jakby ten czas zorganizować, żeby wykonać wszystkie ważne zadania terminowo. Myślę, że taki planer : https://www.planowaki.pl/k39,planery-ma ... ralne.html mógłby wam się do tego przydać. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
Zelmer
Posty: 12
Rejestracja: 13 sie 2019, 18:05

Re: Inwestowanie

Post autor: Zelmer »

Chyba jedną z takich konkretniejszych sposobów są inwestycje na giełdzie. Osobiscie to już od dłuższego czasu zastanawiam się nad takimi inwestycjami. Warto w jakiś sposób zadbać o nasza przyszłość i o to by dobrze zainwestować pieniędzy by na tym zyskać.
Awatar użytkownika
Sibyl
Posty: 99
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:46

Re: Inwestowanie

Post autor: Sibyl »

Inwestowanie w kryptowaluty jest proste i przyjemne. Zwłaszcza jeżeli macie wszelką niezbędna wiedzę w tym zakresie. Jeżeli tak nie jest to polecam ten serwis https://comparic.pl/blockchain-prawie-w ... -wiedziec/ . Dowiecie się tam wszystkiego co będzie niezbędne do skutecznego inwestowania w ten sposób. Mi to bardzo pomogło.
Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca.
Awatar użytkownika
charlotte
Posty: 31
Rejestracja: 04 lip 2019, 23:08

Re: Inwestowanie

Post autor: charlotte »

Jeśli chcesz otworzyć hotel lub restauracje to myślę, że jest teraz na to odpowiedni czas. Na http://www.businesstimes.pl/wiadomosci/ ... zy-horeca/ czytałam ostatnio, że na polskim rynku HoReCa panuje bardzo dobra atmosfera i wszyscy optymistycznie patrzą w przyszłość. Sama zastanawiam się nad własnym hotelem.
Awatar użytkownika
ukulele
Posty: 72
Rejestracja: 30 cze 2019, 21:15

Re: Inwestowanie

Post autor: ukulele »

Jak chcesz inwestować w nieruchomości, to polecamkontakt z firmą https://optimalpartners.pl/ . Co oferują? Np. zakup apartamentów w ośrodku rodzinno-senioralnym Family & Active Senior Spa w Kudowie Zdrój. Ośrodek przyjmuje obecnie kuracjuszy, turystów i seniorów z Polski oraz z zagranicy (Niemcy, Izrael, Rosja, kraje arabskie) na pobyty kuracyjne krótko- i średnio-terminowe. Realizowane są funkcje turystyczne z usługami spa, rehabilitacja i medyczna. Będzie więc duży popyt więc wynajem apartamentu przyniósłby ok. 7% rentowności z wynajmu przez 15 lat.
Awatar użytkownika
top
Posty: 94
Rejestracja: 15 sty 2020, 20:04

Re: Inwestowanie

Post autor: top »

Jest wiele zagadnień, które trzeba najpierw poznać, zanim zaczniesz inwestować m.in. płynność inwestycji Bez odpowiedniego przygotowanie można bardzo łatwo stracić pieniądze.
Awatar użytkownika
binqa
Posty: 29
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:49

Re: Inwestowanie

Post autor: binqa »

Pewnie, ze trzeba inwestować z tzw głową :) sporo przedsiębiorców lokuje swój kapitał w lokale usługowe, mieszkania pod wynajem czy nawet działki komercyjne na sprzedaż i wynajem. Ta ostatnia opcja jest według mnie szczególnie ciekawa i godna zainteresowana. Np firma Metropolis, działająca na terenie aglomeracji Górnośląskiej ma ciekawą ofertę https://metropolis.pl/. Plus za korzystne warunki finansowe i indywidualne podejście do klienta.
Awatar użytkownika
Pamela
Posty: 158
Rejestracja: 28 lut 2020, 17:52

Re: Inwestowanie

Post autor: Pamela »

Inwestować możemy na wiele sposób ale trzeba robić z głową, co prawda nie jest to najprostsza sprawa ale przy odpowiedniej pomocy możemy zapewnić sobie bezpieczną i pewną przyszłość. Warto postarać sie o fundusze na inwestycje bo zapewni nam to dobry start.Akurat mogę polecić firmę Viennalife, która ma duże doświadczenie i zna mechanizmy na rynku finansowym także będą wiedzieć jak tutaj pomóc w tej sprawie
Awatar użytkownika
matylka
Posty: 265
Rejestracja: 23 gru 2019, 10:40

Re: Inwestowanie

Post autor: matylka »

Ja w najbliższym czasie chciałabym zainwestować w siłownie zewnętrzne w moim mieście. Niestety brakuje nam takich miejsc, a widzę po innych miastach, że cieszą się one ogromną popularnością. Pytanie tylko, z jakiej oferty najlepiej skorzystać? Czy https://www.fitpark.pl/silownie-zewnetrzne.html to dobry wybór? Może ktoś z was miał już do czynienia z tą firmą?
Awatar użytkownika
olga23
Posty: 19
Rejestracja: 26 lut 2020, 18:41

Re: Inwestowanie

Post autor: olga23 »

Można inwestować w takie rzeczy jak tutaj http://www.likwidacja-barier.pl/2020/03 ... tosowania/ . Mają tam wiele ciekawych propozycji jak pomóż osobom w poruszaniu się na wózku.
Awatar użytkownika
modeljeden
Posty: 117
Rejestracja: 23 wrz 2019, 22:09

Re: Inwestowanie

Post autor: modeljeden »

Może warto pomyśleć o inwestycji w kryptowaluty, można na nich naprawdę nieźle zarobić. Serwis Market Invest pozwoli nam reagować i inwestować dużo lepiej https://marketinvest.pl/kryptowaluty/ . Informacje o kryptowalutach aktualizowane są bardzo często, to ogromna wiedza która z dnia na dzień pozwoli nam dużo lepiej realizować takie inwestycje. Wiem że z serwisu korzysta coraz więcej ludzi i każdy kogo znam potwierdza jego dobrą jakość.
Awatar użytkownika
żeromka
Posty: 5
Rejestracja: 06 maja 2020, 17:55

Re: Inwestowanie

Post autor: żeromka »

Sporą popularnością cieszą się inwestycję w nieruchomości.Ludzie mający pieniądze kupują tanie mieszkania czy domy,remontują je, a potem wystawiają na sprzedaż i całkiem sporo są w stanie na tym zarobić.Wchodząc jednak do takiego interesu warto poznać kilka sprawdzonych zasad,którymi warto się kierować podczas wyboru mieszkania czy domu,będącego przeznaczonym pod wynajem czy sprzedaż.W internecie,na jednym z blogów można znaleźć dobrze napisany artykuł na ten temat https://mieszkalnik.info/dom-czy-mieszk ... nwestowac/
kotagram

Re: Inwestowanie

Post autor: kotagram »

Jeśli kupujesz nieruchomość to warto korzystać z oferty ekspertyz specjalistów jak ci https://www.mpexpertbud.pl/ którzy obejrzą dany lokal i sprawdzą jego stan techniczny. Koszt niewielki a dzięki nim unikniesz kupna bubla. Taka usługa na pewno ci się zwróci.
Śops000

Re: Inwestowanie

Post autor: Śops000 »

Jeżeli chodzi o inwestowanie to ja stawiam na mieszkania. Moim zdaniem jest to najlepsza inwestycja. Ostatnio właśnie zakupiłam swoje pierwsze mieszkanie pod wynajem za pomoca strony https://www.hossa.gda.pl/nowe-mieszkania-gdansk Jestem z niego bardzo zadowolona. Na stronie wybrałam opcję wykończenia pod klucz dzięki czemu nie miałam dużo pracy związanym z tym mieszkaniem. Polecam
jjustiić

Re: Inwestowanie

Post autor: jjustiić »

Są różne rodzaje inwestycji, ale wydaje mi się, że dziś inwestycja w sztukę to coś, co może się sprawdzić. W sumie nawet jestem pewna, że tak będzie, bo jednak mamy coraz mniej uznanych artystów, to jak nam się uda dorwać coś porządnego, to możemy być w stanie nieźle za to zarobić. Na pewno mnie rozumiecie i macie podobne zdanie, prawda?
Świeczka

Re: Inwestowanie

Post autor: Świeczka »

Niestety ale nie wszyscy nadają się na takie oszczędzanie pieniędzy lub ich pomnażanie. Niektórzy powinni udać się do profesjonalnych funduszy lub ubezpieczalni które pokierują nimi należycie. W innych wypadkach gwarantowane jest że kasa przepadnie.
Awatar użytkownika
karolina
Posty: 100
Rejestracja: 19 cze 2019, 14:07

Re: Inwestowanie

Post autor: karolina »

A ja chcę kupić mieszkanie na wynajem na osiedlu Modern Tower z widokiem na morze, na takim mieszkaniu w przyszłości będzie można sporo zarobić bo kto by nie chciał mieszkać w takim miejscu??!
Lućka

Re: Inwestowanie

Post autor: Lućka »

Aby inwestować trzeba najpierw nauczyć się oszczędzać. Każdy che pomnażać zaoszczędzone pieniądze.Warto też wiedzieć jedną bardzo ważną rzecz, że w tej chwili oprocentowanie jakie proponowane jest przez banki (mowa o lokatach) jest niższe niż wysokość inflacji - więc tak naprawdę, realnie tracimy na swoich oszczędnościach. Można zainwestować w fundusze? - czy inwestowanie w fundusze jest bezpieczne ? Uważam ,że z tematem trzeba sie najpierw dobrze zapoznać by później operować na realnych pieniądzach.
oleńka

Re: Inwestowanie

Post autor: oleńka »

Ja mam zamiar zainwestować w kupno mieszkania. Dlatego zainteresowałam się ofertą tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ To biuro nieruchomości ma dużą ofertę mieszkań na sprzedaż. Każda jego transakcja jest ubezpieczona. A do tego ma przygotowany pakiet dodatkowych usług dla swoich klientów w którym znajdują się np ubezpieczenia, kredyty.
aśik3003

Re: Inwestowanie

Post autor: aśik3003 »

Obojętnie, co wybieracie, to pamiętajcie, że nad inwestycjami zawsze trzeba się dobrze zastanowić. Ja teraz zagłębiam się w temat kupna gotowej spółki i jest to możliwe, jeśli znamy wszystkie procesy. A możecie o nich przeczytać na stronie https://mylegalstore.com/ Macie też od razu do wglądu ceny spółek.
Ramiński

Re: Inwestowanie

Post autor: Ramiński »

W czasach covid i ogólnie sporo daje nie chodzenie do fryzjerów. Farbować się w domu, niech kolezanka to zrobi. Tak samo ze sztucznymi paznokciami. Strata pieniędzy po to, aby za miesiac robic nowe. Podobnie ze sztucznymi rzęsami itd.

Jesli chodzi o kwestie oszczędzania to obecnie wiele możliwości daje mbank: https://www.tanie-konto.pl/mbank/ekonto-konto-osobiste/ Lokaty obecnie nie są wysoko oprocentowane, aczkolwiek i tak jest to lepsze niż trzymanie kasy w skarpecie.
iwuśka

Re: Inwestowanie

Post autor: iwuśka »

A co sądzicie o funduszach ? Moim zdaniem to sposób bardzo bezpieczny a przy tym przynoszący oczekiwany efekt. Ja sama teraz zastanawiam się nad tym jaki fundusz inwestycyjny wybrać.Możliwości jest wiele ale pewnie skorzystam z oferty firmy Generali Investments. Można tu liczyć na indywidualne podejście do klienta oraz profesjonalne doradztwo.
Sławomir

Re: Inwestowanie

Post autor: Sławomir »

Co sądzicie o inwestowaniu w nieruchomości? Osobiście chciałbym Wam polecić biuro nieruchomości premium , z którego usług sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie głownej.
Awatar użytkownika
Pepi983
Posty: 20
Rejestracja: 31 lip 2020, 20:56

Re: Inwestowanie

Post autor: Pepi983 »

Do inwestowania zawsze trzeba podejść ostrożnie. Moim zdaniem usługi pośrednictwa w obrocie papierami wartościowymi na rynku wtórnym oferowane na stronie: https://ipopema.pl/uslugi-brokerskie,p3 są bardzo kuszące i gdybym chciała inwestować, na pewno zdecydowałabym się na nie,
kambodża

Re: Inwestowanie

Post autor: kambodża »

niestety ale na inwestowaniu to ja sie kompletnie nie znam, wolę pozostawić to innym, myślałam też o ppk, tam można zyskac na dopłatach od pracodawcy i państwa, nawet tu https://subiektywnieofinansach.pl/wypis ... -poczekal/ widziałam zachęcające wyliczenia
Kaśka32

Re: Inwestowanie

Post autor: Kaśka32 »

Inwestowanie tak na prawdę zaczyna się już w okresie szkolnym, kiedy zaczynają nas uczyć oszczędzania. Oszczędzanie w szkolnych kasach to pierwsze pomnażanie pieniędzy.Dzisiaj ludzie najchętniej trzymają swoje oszczędności na lokatach, choć moim zdaniem obecnie nie jest to dobre rozwiązanie. Oprocentowanie jakie oferują banki jest niższe niż poziom inflacji więc tak na prawdę tracimy realnie na swoich oszczędnościach. Wracając do oszczędzania - oszczędzanie to cecha bogatych - więc uczmy dzieci oszczędzać. Jakie są formy oszczędzania pieniędzy - poczytajcie sobie, to jeden z lepszych poradników w tym temacie.
Awatar użytkownika
matylka
Posty: 265
Rejestracja: 23 gru 2019, 10:40

Re: Inwestowanie

Post autor: matylka »

Inwestować można naprawdę na wiele sposobów. Tak naprawdę, to każdy jest w stanie znaleźć odpowiednią opcję dla siebie, która przyniesie mu same korzyści. Ja biorę właśnie pod uwagę inwestycje w firmy tym bardziej że niesie ono za sobą bardzo atrakcyjne oprocentowanie środków i dodatkowe bonusy.
Mennica Skarbowa zł

Re: Inwestowanie

Post autor: Mennica Skarbowa zł »

Jeśli ze względu na wysoką inflację i zerowe stopy procentowe będziecie chcieli również inwestować w metale szlachetne to tutaj serdecznie zapraszamy na https://www.mennicaskarbowa.pl/pol_m_Zloto-147.html gdzie będziecie mogli znaleźć mnóstwo świetnych propozycji, jeśli chodzi zarówno o złoto, ale również srebro zarówno w wersji sztabek, czy również monet. Zapraszamy i oczywiście nasza obsługa pozostaje do dyspozycji!
rótka

Re: Inwestowanie

Post autor: rótka »

Osobiście uważam, iż rozsądnie z Twojej strony byłoby pogadać o forexie u https://forexclub.pl/edukacja/ . Rozwiązania z ich oferty całkowicie sprostały moim wymaganiom na tym polu. Taka forma inwestowania staje się coraz popularniejsza, wystarczy dysponować stosowną wiedzą na ten temat.

x-men wolverine poradnik
Mennica Skarbowa

Re: Inwestowanie

Post autor: Mennica Skarbowa »

Natomiast jeżeli interesuje Państwa również inwestycja w metale szlachetne, jak złoto, srebro i kamienie szlachetne to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej Mennicy Skarbowej. Prowadzimy zarówno sprzedaż online, jak i stacjonarnie w punktach mieszczących się w całej Polsce. Dostępne w różnych formach zarówno monet, jak i sztabek w różnej gramaturze. Pozdrawiamy serdecznie!
ODPOWIEDZ