Druk 3d a projektowanie

Masz pomysł na biznes albo dopiero szukasz? Napisz o tym.
gor33332ą

Druk 3d a projektowanie

Post autor: gor33332ą »

Jeśli chodzi o druk przestrzenny, projektowanie 3D to zgłoście się do firmy 3D-TAL z zachodniej Polski. Tu ich strona internetowa https://www.3d-tal.com/oferta.php To mega specjaliści w temacie, stawiają na precyzję, wysoką jakość i ceny z gatunku rozsądnych, nam bardzo dobrze się z nimi współpracuje.
neoł

Re: Druk 3d a projektowanie

Post autor: neoł »

Projektowaniem CAD, jak i wydrukami 3D na nasze zlecenie zajmuje się firma LePrint https://leprint.pl/projektowanie-cad/ z Legnicy. Z ich usług korzystamy od dłuższego czasu, wykonali niejeden nasz projekt i za każdym razem spisywali się świetnie. To rzetelna firma, mają wysokiej jakości sprzęt i kompetentnych specjalistów, bez problemu się z nimi dogadujemy. Zarówno projekty w cadzie są dopracowane w najmniejszych szczegółach, jak i same wydruki od nich, polecam.
Miłośniczka

Re: Druk 3d a projektowanie

Post autor: Miłośniczka »

Właśnie mam pytanie dotyczące projektu domu. Czy taki projekt musi być wydrukowany, czy może być w formie elektronicznej ? Dodam, że mam zamiar kupić go z Mg, dokładnie wygląda tak https://www.mgprojekt.com.pl/dom-na-szerokiej-2. I właśnie nie wiem, czy jechać go drukować. A na czym polega druk 3d? Może ktoś mógłby wyjaśnić?
Awatar użytkownika
otherside
Posty: 334
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:48

Re: Druk 3d a projektowanie

Post autor: otherside »

Mając własną firmę i poszukując dobrej drukarni, natrafiłem na tę, która oferuje nawet druk książek. Znajdziecie ich pod adresem: https://www.jkbprint.pl/druk-ksiazek. Uważam, że posiadają interesującą ofertę, dzięki której można wydrukować wszystko od A do Z w atrakcyjnej cenie.
ODPOWIEDZ