Biznes - produkcja mebli

Masz pomysł na biznes albo dopiero szukasz? Napisz o tym.
Awatar użytkownika
Pamela
Posty: 158
Rejestracja: 28 lut 2020, 17:52

Biznes - produkcja mebli

Post autor: Pamela »

Witam! jakie są według Was opłacalne biznesy według Was? Wydaje mi się ,ze klienci mają spore wymagania i często usługi czy produkty trzeba personalizować. W sumie to nic złego i tak sobie myślę ,że produkcja mebli na wymiar to bardzo opłacalna działalność- np stolarstwo. Także myślę ,że warto właśnie iść w tym kierunku , wiadomo że to dosyć kosztowny biznes no chyba że wypożyczymy potrzebny sprzęt od takiej firmy jak Maszyny Stolarskie https://maszyny-stolarskie.com.pl/frezarki/ - jak sama nazwa wskazuje dysponują wszelkimi urządzeniami,narzedziami i akcesoriami dla stolarstwa. To dobre rozwiązanie zwłaszcza gdy dopiero zaczynamy się wdrażac w ten biznes

śmieszne życzenia na boże narodzenie i nowy rok sms
Klara ł

Re: Biznes - produkcja mebli

Post autor: Klara ł »

Widzę, że robicie najpierw rozeznanie. To dobra droga do sukcesu. Pamiętajcie, że trzeba jeszcze znaleźć rynek zbytu. Ze swojej strony mogę wam pomóc przy wyborze dostawcy. Prosper metal to dobry producent stelaży meblowych. Współpracujemy z nimi od początku działalności. Ich produkty są zawsze wysokiej jakości, a to się dla nas i naszych klientów liczy.

barok architektura polska
Jańko

Re: Biznes - produkcja mebli

Post autor: Jańko »

Klientów mozna łatwo pozyskać na FB

---
Pompa ciepła
błysk

Re: Biznes - produkcja mebli

Post autor: błysk »

Produkowanie mebli to dobry biznes, o ile nie zapominamy, jak ważne są innowacje. Ja na przykład tutaj https://www.dsr.com.pl/predictive-maint ... nie-ruchu/ czytałam o tym, by analizować maszyny i niejako na tej podstawie przewidywać problemy i usterki. To na pewno jest dobre podejście, nowoczesne i odpowiedzialne.
Awatar użytkownika
Andzi
Posty: 50
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:36

Re: Biznes - produkcja mebli

Post autor: Andzi »

Biznes jak każdy - trzeba się do niego dobrze przygotować - zainwestować w porządne maszyny, urządzenia produkcyjne. Tych będzie potrzebnych na pewno sporo. Myślę, w tej branży frezarka CNC powinna znaleźć zastosowanie, także i prasy do np. fornirowania. Sprawdźcie sobie tu firmę Rotor i ich prasy hydrauliczne wysięgowe i inne.
Jakómac74

Re: Biznes - produkcja mebli

Post autor: Jakómac74 »

Można później rozważyć opcję współpracy z salonami meblowymi https://www.vox.pl/salon-turek-salon-pa ... rkovia-505. To dobre rozwiązanie będąc producentem.

album komunijny do zdjęć
kamiś

Re: Biznes - produkcja mebli

Post autor: kamiś »

Pracując na hali produkcyjnej bardzo ważne jest by posiadać specjalne taśmy https://www.chiorino.com.pl/ . Od dłuższego czasu moja firma współpracuje z CHIORINO i jesteśmy bardzo zadowoleni. Mają korzystne ceny, a także taśmy wykonane są bardzo solidnie ;) pozdrawiam
węcka

Re: Biznes - produkcja mebli

Post autor: węcka »

Produkcja ma się w tych trudnych czasach całkiem nieźle więc to dobry pomysł na biznes :) ale działając w tej branży warto nawiązać współpracę ze sprawdzonym dystrybutorem oraz importerem dobrych jakościowo surowców, które są niezbędne do takiej produkcji. Tu warto zapoznać się z propozycją firmy OQEMA https://oqema.pl/. Szeroki wybór, korzystne ceny, profesjonalna obsługa klienta.
Lucuś24

Re: Biznes - produkcja mebli

Post autor: Lucuś24 »

Jeśli macie biznes to warto zainteresować się pneumatyką. Wiadomo, że jest to rozwiązanie powszechnie stosowane w przemyśle do sterowania róznego rodzaju maszyn i urządzeń. Z tego co wiedzę tutaj nikt nie wspomniał na ten temat ale w internecie znajdziecie sporo informacji o pneumatyce.
tomką

Re: Biznes - produkcja mebli

Post autor: tomką »

Według mnie powinniście pomyśleć o zautomatyzowaniu swojej pracy. Może maszyny i roboty z https://www.panrobot.com/ będą odpowiednim rozwiązaniem? Myślę, że temat jest do przegadania ze wspólnikami. Poczytaj jak wygląda taka praca, co może wam zagwarantować, może okazać się, że to jest właśnie najlepszy pomysł na rozwój.
kórtka

Re: Biznes - produkcja mebli

Post autor: kórtka »

Z pewnością ważną inwestycją w tym wypadku może się okazać postawienie na maszyny do metalu. My w tym celu wykorzystujemy to, czym dysponują https://wolsen.pl/oferta/maszyny-do-metalu/ . Jakość faktycznie robi wrażenie oraz umożliwia piłowanie elementów, które wykorzystujemy do produkcji mebli.
ODPOWIEDZ