Piły do cięcia drewna?

Rekomendacje stron internetowych.
Awatar użytkownika
Remigiusz92
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2020, 11:46

Piły do cięcia drewna?

Post autor: Remigiusz92 »

Cześć. Szukałem jakiś czas temu polecanego dystrybutora pił do cięcia drewna. Udało mi się trafić na firmę Katana. Czy ktoś z was wie coś na ich temat? Podzielicie się opinią? Chcę się upewnić, że warto zamawiać od nich urządzenia.
Awatar użytkownika
Władysław70
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2020, 16:57

Re: Piły do cięcia drewna?

Post autor: Władysław70 »

Jeśli ważna jest dla Ciebie precyzja i wydajność, to nie ma lepszego wyboru niż Katana ;) Serio, korzystam z ich urządzeń od dawna i jestem zadowolony. Sprawnie działają, nie psują się i są po prostu warte swojej ceny.
kła

Re: Piły do cięcia drewna?

Post autor: kła »

A ja chciałabym zapytać o tarcze do polerowania drewna. Gdzie zamówić? W sieci? Znalazłam ten sklep https://www.tarcze-scierne.pl/oferta...do-polerowania. Proces polerowania dotyczy w zasadzie każdego drewnianego obiektu. To właśnie dzięki temu procesowi drewniane elementy posiadają charakterystyczny blask, a ich powierzchnia jest gładka i bez zbędnych niedoskonałości. Polerowane są wszystkie drewniane meble, podłogi, obiekty użytkowe, zabawki itd.
Awatar użytkownika
praktyczna
Posty: 66
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:41

Re: Piły do cięcia drewna?

Post autor: praktyczna »

Władysław70 pisze: ↑30 sie 2020, 21:29 Jeśli ważna jest dla Ciebie precyzja i wydajność,
Tak to dla mnie ważne dlatego jeśli już zdecyduję się na zakup to musi to być renomowana firma, znana od lat która produkuje piły do drewna najwyższej jakości, precyzyjne i niezawodne. Jak inwestować to tylko w takie urządzenia.
ODPOWIEDZ