Jaki sklep z akcesoriami dla dzieci i niemowląt?

Rekomendacje stron internetowych.
łatwy_deal

Jaki sklep z akcesoriami dla dzieci i niemowląt?

Post autor: łatwy_deal »

Miałam potrzebę kupić mufke na ręce i trafiłam na stronę Royal Child. Marka Royal Child powstała z myślą o tworzeniu funkcjonalnych i wygodnych akcesoriów dla dzieci. Można na ich stronie znaleźć takie produkty jak koce niemowlęce, baseny z kulkami, foteliki czy sofy dla dzieci. Zachęcam do sprawdzenia szerokiej oferty sklepu internetowego Royal Child. Prowadzą także bloga na którym znajdziesz takie wpisy jak "Pomysły na prezent dla przyszłej mamy".
żelka23

Re: Jaki sklep z akcesoriami dla dzieci i niemowląt?

Post autor: żelka23 »

Takich sklepów dla dzieci to nie brakuje, zarówno stacjonarnych jak i w internecie. Dzieci wiadomo, że rosną i co rusz trzeba nowe rzeczy kupować. Dlatego super sprawą jest możliwość sprzedaży rzeczy dobrych, a już niepotrzebnych. Nie zajmują miejsca, zawsze parę złotych na kolejne zakupy. Na Pokato można takie ogłoszenia zamieszczać, kategorii jest wiele na przykład rowerki używane przeglądałam ostatnio.
urszula

Re: Jaki sklep z akcesoriami dla dzieci i niemowląt?

Post autor: urszula »

A jaki polecacie fotelik samochodowy? Bo ja szukam czegoś dla mojego dziecka?
...............................................................................................................................................................................
monkaa

Re: Jaki sklep z akcesoriami dla dzieci i niemowląt?

Post autor: monkaa »

Jak chodzi o fotelik samochodowy, to raczej poszłabym w kierunku MaxSpace Comfort System + https://avionaut.com/pl/foteliki/aviona ... NavyMax.04 . Czy to na testach, czy ogólnie - to wszędzie on świetnie wypada i jest to zauważalne, że młodzi rodzice go polecają (bo chociażby na forach itd).
Józka99

Re: Jaki sklep z akcesoriami dla dzieci i niemowląt?

Post autor: Józka99 »

Hej! Mieszkam w Nowym Targu https://foresta-placezabaw.pl/przeglady ... nowy-targ/ i chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś wie, kiedy są planowane przeglądy placów zabaw w naszym mieście? Interesują mnie również ewentualne plany na modernizacje czy naprawy. Jeśli macie jakieś informacje, podzielcie się nimi proszę! Dzięki!
ODPOWIEDZ