Zmiana siedziby firmy

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
OlgaWu
Posty: 8
Rejestracja: 24 gru 2019, 11:08

Zmiana siedziby firmy

Post autor: OlgaWu »

Zmienialiśmy siedzibę firmy i konieczne było skorzystanie z usług profesjonalnej firmy przeprowadzkowej. Z polecenia skorzystaliśmy z https://master-moving.pl/ i była to dobra decyzja. Wszystkie nasze rzeczy bez przeszkód dotarły do nowej lokalizacji, nic się nie zniszczyło ani nie zapodziało. Polecam z czystym sumieniem. Jak wy organizujecie takie przeprowadzki?
Awatar użytkownika
specjalista
Posty: 41
Rejestracja: 21 lut 2020, 4:23

Re: Zmiana siedziby firmy

Post autor: specjalista »

My też korzystaliśmy z usług firmy przeprowadzkowej. Nie wyobrażam sobie innej opcji. Nasza firma składa się z kilku działów i zajmowaliśmy prawie całe piętro w biurowcu, więc to była gigantyczna przeprowadzka. Szef zamawiał firmę Aksel http://www.przeprowadzki-aksel.pl/oferta/. Ponoć w Warszawie są bezkonkurencyjni. Szybko się uwinęliśmy z przeprowadzką. Nie musieliśmy się martwić o folie czy kartony, bo wszystko mieli.

ile wypuścić dach
Łukaszenko

Re: Zmiana siedziby firmy

Post autor: Łukaszenko »

Inaczej może i się da przewieźć rzeczy, ale jest niebezpieczeństwo, że mozna sobie narobić kłopotu. Po co komu dodatkowe problemy w tym chaosie przeprowadzkowym? Lepiej skupić się na firmie, a przeprowadzkę zostawić tej firmie https://przeprowadzki-warszawskie.pl/ Przyjadą, zapakują na auto, a jak trzeba to i kartony przywiozą bo działają również i w kompleksowym zakresie
ODPOWIEDZ