Z wizytą w biurze nieruchomości

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
Róża78
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2021, 3:33

Z wizytą w biurze nieruchomości

Post autor: Róża78 »

Czy ktoś z was miał okazję odwiedzić biuro nieruchomości doexpert.pl? Planuję inwestycję w nowy dom, a wydaje mi się, że atrakcyjną ofertę uda mi się znaleźć wyłącznie z pomocą ekspertów. Polecacie tych agentów?
Awatar użytkownika
Kaja90
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2021, 12:48

Re: Z wizytą w biurze nieruchomości

Post autor: Kaja90 »

Jeśli chodzi o domy na sprzedaż w Dzierżoniowie i ogólnie na Dolnym Śląsku, to nie ma lepszego biura, do którego mogłabyś się wybrać. Równie dobrze radzą sobie z innymi nieruchomościami, ale to z pewnością zasługa wiedzy i doświadczenia.
Ącki

Re: Z wizytą w biurze nieruchomości

Post autor: Ącki »

Niestety ja jakoś fizycznie nigdy nie miałem okazji być w takim miejscu i muszę przyznać, że również chciałem sprzedać moje mieszkanie, ale w jak możliwym najkrótszym czasie. Właśnie dlatego od razu skontaktowałem się z firmą https://transakcja24h.pl/ która bez najmniejszych problemów skupiła moją nieruchomość ode mnie.
król-tygrysów

Re: Z wizytą w biurze nieruchomości

Post autor: król-tygrysów »

zawsze powtarzam znajomym, którzy czy to chcą kupić czy sprzedać nieruchomość, żeby nie szukali pseudo-oszczędności i powierzyli sprawę pośrednikowi. Dobre biuro nieruchomości szybko, sprawnie i przede wszystkim bez żadnej wtopy ogarnie całe formalności, a człowiek nie będzie się musiał po nocach zastanawiać, czy czegoś nie przeoczył. Jak szukałem działki na sprzedaż Radomsko, to udało mi się trafić na rzetelną agencję i byłem spokojny
Grześ2

Re: Z wizytą w biurze nieruchomości

Post autor: Grześ2 »

Jak kupowałem mieszkanie to również przez biuro nieruchomości w Warszawie. Zależało mi na czasie i nawet dość szybko trafiła się taka oferta, która mi odpowiadała pod wieloma względami. Spokojne osiedle, zadbane, mieszkanie na pierwszym piętrze, ustawne, dobrze mi się trafiło. Nawet przy okazji zarządcę nieruchomości mogę pochwalić, bo też działają profesjonalnie. Z resztą to widać jak się dookoła spojrzy, jak szybko reagują jeśli coś się zgłasza.

paroc was 50
Gwóźdź

Re: Z wizytą w biurze nieruchomości

Post autor: Gwóźdź »

Czasami faktycznie warto jest się skontaktować z taką firmą i tym bardziej jeśli zależy nam na czasie w kwestii sprzedaży samej nieruchomości. Ja od razu mogę polecić każdemu współpracę z https://kupujemym.pl/skup-nieruchomosci-warszawa/ gdyż wiem, że oni skupują nieruchomości i płacą gotówką.
Jędruś55

Re: Z wizytą w biurze nieruchomości

Post autor: Jędruś55 »

Jeśli chcesz sprzedać nieruchomość to wykorzystaj do tego agencję nieruchomości bo oszczędzisz czas i mnóstwo nerwów. Wiem to z doświadczenia bo pamiętam ile się męczyłem z sprzedażą swojego lokum. Jak jesteś z Trójmiasta to skieruj się do tej agencji https://whitewood.pl/ bo szybko uporają się z sprzedażą. Mają odpowiednią wiedzę i zespół więc to opcja dla ciebie.
Waluś

Re: Z wizytą w biurze nieruchomości

Post autor: Waluś »

Ja niestety jeszcze nie miałem okazji nigdy być w takim biurze nieruchomości, ale właśnie rozmyślam nad sprzedażą mojego mieszkania. Właśnie dlatego jestem zdania, że doskonałą sprawą jest kontakt z firmą http://szybkatransakcja.pl/ gdyż wiem, że to właśnie oni skupują nieruchomości za gotówkę w całej Polsce.
zbójnik

Re: Z wizytą w biurze nieruchomości

Post autor: zbójnik »

Uważam, że jakościową ofertę mnóstwa nieruchomości czy działek inwestycyjnych, znajdziecie pod tym adresem: https://metropolis.pl/dzialki-inwestycyjne-ruda-slaska/ - tereny inwestycyjne ruda śląska. Moim zdaniem firma Metropolis posiada na tyle szeroką gamę ofertową, że z pewnością będą mogli zaproponować wam coś ciekawego. Sam rozglądam się za jakimiś działkami w Rudzie Śląskiej i ich oferta mi się bardzo spodobała.
jułek80

Re: Z wizytą w biurze nieruchomości

Post autor: jułek80 »

W 100% zgadzam się z tym, że skorzystanie z porady specjalisty będzie dobrym wyborem – rynek nieruchomości to skomplikowany i stale zmieniający się twór, dlatego wsparcie osób, które na bieżąco go monitorują, będzie ogromnym ułatwieniem. Sam mam bardzo pozytywne doświadczenia ze specjalistami z biura Domena Nieruchomości z Katowic: https://www.agencja-domena.pl/nieruchom ... uchomosci/ którzy pomogli mi w znalezieniu najbardziej korzystnej oferty i przeprowadzili przez wszystkie skomplikowane procedury. Wystarczyło, że podałem swoje potrzeby i oczekiwania co do nieruchomości, a broker zajął się resztą. Polecam takie rozwiązanie!
Robetruś91

Re: Z wizytą w biurze nieruchomości

Post autor: Robetruś91 »

Osobiście nie chodze do biur nieruchomości, ponieważ teraz można wszystko znaleźć w Interencie. Np. na stronie https://korter.com.pl/ znajdziecie katalog mieszkań i domów, które znajdują się w największych polskich miastach. Myślę, że w pośredniczeniu w kupnie nieruchomości pomoc doświadczonego biura jest zdecydowanie przydatna aczkolwiek wyszukiwanie ofert i tak trzeba przeprowadzić na własną rękę bo wszystkie poważne oferty i tak są dostępne w Internecie dla każdego.

kush
shirra

Re: Z wizytą w biurze nieruchomości

Post autor: shirra »

A czy ktoś z was ma doświadczenie z firmą loco-commercial.pl? Interesuje mnie wynajem lokalu warszawa i zastanawiam się nad tym, czy się do nich właśnie nie zgłosić - ponieważ dowiedziałam się, że u nich można znaleźć różne fajne oferty.
ODPOWIEDZ