Z jakich metod płatności korzystacie?

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
aleks
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2019, 19:19

Re: Z jakich metod płatności korzystacie?

Post autor: aleks »

Bardzo ważny jest szybki i łatwy dostęp do zgromadzonych środków finansowych. Dlatego prowadzać własny sklep online, warto postawić na takie rozwiązania jak https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online My korzystamy z usług tej firmy od przeszło roku i nie zawiedliśmy się ani razu - także szczerze polecam.
Błażejek

Re: Z jakich metod płatności korzystacie?

Post autor: Błażejek »

Akurat tutaj już zdecydowanie najwięcej zależy od naszych preferencji i muszę przyznać, że ja również niedawno miałem okazję wdrażać system płatności. Całkiem niedawno czytałem także na stronie https://www.przelewy24.pl/rozwiazania-p ... nosci-z-fb jak wygląda kwestia płatności z Facebook, która jest dla mnie dość nowa.
Źdźbło

Re: Z jakich metod płatności korzystacie?

Post autor: Źdźbło »

Ja od jakiegoś czasu bardzo często i zarazem chętnie korzystam z możliwości wykonywania przelewów na telefon i jestem zdania, że jest to bardzo fajne rozwiązanie. Muszę przyznać, że jak jeszcze czytałem na stronie https://www.nbsmedia.pl/przelew-na-tele ... -wiedziec/ to faktycznie warto jest wiedzieć w jaki sposób wykonywać je poprawnie.
Grzegorz

Re: Z jakich metod płatności korzystacie?

Post autor: Grzegorz »

Ja ostatnio wypróbowałem odroczoną płatność Twisto. Akurat nadarzyła się okazja bo musiałem na szybko kupić nową pralkę, a nie bardzo miałem na to kasę tuż przed wypłatą. Kupowałem bez rejestracji więc liczyłem się z tym, że mogę dostać odmowę (bo to nigdy nie wiadomo) ale wszystko poszło gładko i sprawnie. Cała płatność bez najmniejszych problemów, potem spłaciłem w terminie (miałem na spłatę 21 dni) i sprawa zamknięta, bez żadnych dodatkowych kosztów.
malinkaaa88

Re: Z jakich metod płatności korzystacie?

Post autor: malinkaaa88 »

Ja to miałam ostatnio mega problem z płatnościami, ale jak na razie to okazuje się, że jednak mam wrażenie, iż nie znam się na tym kompletnie. No i wiadomo, że takie zabiegi jak https://www.easysend.pl/blog/wyplata-z- ... bez-karty/ to dla nas norma. Dobrze jest się dobrać i dopasować, bo nie chcę mieć potem problemów.
ODPOWIEDZ