Z jakich metod płatności korzystacie?

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
aleks
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2019, 19:19

Re: Z jakich metod płatności korzystacie?

Post autor: aleks »

Bardzo ważny jest szybki i łatwy dostęp do zgromadzonych środków finansowych. Dlatego prowadzać własny sklep online, warto postawić na takie rozwiązania jak https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online My korzystamy z usług tej firmy od przeszło roku i nie zawiedliśmy się ani razu - także szczerze polecam.
Błażejek

Re: Z jakich metod płatności korzystacie?

Post autor: Błażejek »

Akurat tutaj już zdecydowanie najwięcej zależy od naszych preferencji i muszę przyznać, że ja również niedawno miałem okazję wdrażać system płatności. Całkiem niedawno czytałem także na stronie https://www.przelewy24.pl/rozwiazania-p ... nosci-z-fb jak wygląda kwestia płatności z Facebook, która jest dla mnie dość nowa.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ..
Źdźbło

Re: Z jakich metod płatności korzystacie?

Post autor: Źdźbło »

Ja od jakiegoś czasu bardzo często i zarazem chętnie korzystam z możliwości wykonywania przelewów na telefon i jestem zdania, że jest to bardzo fajne rozwiązanie. Muszę przyznać, że jak jeszcze czytałem na stronie https://www.nbsmedia.pl/przelew-na-tele ... -wiedziec/ to faktycznie warto jest wiedzieć w jaki sposób wykonywać je poprawnie.
Grzegorz

Re: Z jakich metod płatności korzystacie?

Post autor: Grzegorz »

Ja ostatnio wypróbowałem odroczoną płatność Twisto. Akurat nadarzyła się okazja bo musiałem na szybko kupić nową pralkę, a nie bardzo miałem na to kasę tuż przed wypłatą. Kupowałem bez rejestracji więc liczyłem się z tym, że mogę dostać odmowę (bo to nigdy nie wiadomo) ale wszystko poszło gładko i sprawnie. Cała płatność bez najmniejszych problemów, potem spłaciłem w terminie (miałem na spłatę 21 dni) i sprawa zamknięta, bez żadnych dodatkowych kosztów.
malinkaaa88

Re: Z jakich metod płatności korzystacie?

Post autor: malinkaaa88 »

Ja to miałam ostatnio mega problem z płatnościami, ale jak na razie to okazuje się, że jednak mam wrażenie, iż nie znam się na tym kompletnie. No i wiadomo, że takie zabiegi jak https://www.easysend.pl/blog/wyplata-z- ... bez-karty/ to dla nas norma. Dobrze jest się dobrać i dopasować, bo nie chcę mieć potem problemów.
Awatar użytkownika
otherside
Posty: 328
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:48

Re: Z jakich metod płatności korzystacie?

Post autor: otherside »

Jeżeli zarządzasz sklepem online na platformie Shoper, warto zastanowić się nad skutecznymi rozwiązaniami płatniczymi. Ostatnio natrafiłem na autopay.pl gdzie firma oferuje dedykowane usługi takie jak Płatności Shoper. Ich platforma umożliwia płatności online, obsługuje różnorodne metody płatności i dostosowuje się do potrzeb e-commerce.
ODPOWIEDZ