Wózek

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
Aligator20
Posty: 137
Rejestracja: 22 paź 2019, 11:16

Wózek

Post autor: Aligator20 »

Planujemy zakupić wózek dla naszego dzieciaczka i zastanawiamy się, co będzie najlepszym wyborem. W internecie znalazłem model Anex sport m/type na https://umalucha.pl/produkt/anex-sport- ... lekcja-new i czuję, że to faktycznie może się sprawdzić. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
karolina
Posty: 100
Rejestracja: 19 cze 2019, 14:07

Re: Wózek

Post autor: karolina »

Sądzę że powinnaś go wcześniej wypróbować, przymierzyć się do niego bo tak w ciemno to chyba nie ma co zamawiać. Jak zamawiasz x-landera to możesz zamówić za darmo na próbę, jak się spodoba zostawiasz, a jak nie to po prostu odsyłasz
Awatar użytkownika
xiao
Posty: 16
Rejestracja: 12 lis 2019, 15:20

Re: Wózek

Post autor: xiao »

Ja wózek najpierw wybrałam online , później przymierzyłam się do niego na żywo a potem dokonałam zakupu. Zdecydowałam się na Riko Marla bo spodobał mi się jego wygląd i wyposażenie. Stelaż jest aluminiowy, gondola posiada zewnętrzną regulację oparcia zaś siedzisko można zamontować przodem i tyłem do kierunku jazdy.
Awatar użytkownika
izabellowa
Posty: 14
Rejestracja: 05 lut 2020, 23:29

Re: Wózek

Post autor: izabellowa »

Mnie akurat zależało na tym, by wózek zobaczyć nim go kupię. Musi nie tylko dobrze sie prezentować, ale tez być bezpieczny dla małego. Też stawiałam na amortyzacje. To dla mnie podstawa - dlatego ten silver cross z racji amortyzacji inspirowanej rowerami górskimi zrobił nam mnie ogromne wrażenie
Obrazek

właściwości lecznicze siemienia lnianego
Awatar użytkownika
emi8989
Posty: 104
Rejestracja: 17 sty 2020, 15:39

Re: Wózek

Post autor: emi8989 »

A ma ktoś z Was Riko Basic? Ja użytkuję od kilku miesięcy i jestem zachwycona! Wózek lekki, zwrotny, ma doskonałą amortyzację!!! Bardzo fajnie, lekko podbija się go na krawężniki, jest po prostu idealny!
wiśnia

Re: Wózek

Post autor: wiśnia »

Nie, ja podobnie jak karolina mam x-landera, to są też bardzo dobre i niezawodne wózki, a do tego ślicznie wyglądają i są bardzo praktyczne, nawet jedną ręką go złożysz i rozłożysz
prąd

Re: Wózek

Post autor: prąd »

Ja od siebie polecę Talos S Lux marki Cybex. To wózek głęboko spacerowy, za zestaw "2 in 1" daliśmy mniej niż 3 tysiące. Na https://www.3kiwi.pl/ to standardowa cena, a czasami trafiają się też różne promocje. No ale z zakupem wózka nie można czekać, aż zaczną się wyprzedaże. A przynajmniej ja takiej sytuacji kompletnie sobie nie wyobrażam.
Teklaś

Re: Wózek

Post autor: Teklaś »

Ja ostatnio kółka widziałam w sieci do takich różnych sprzętów jak wózki, taczki. Sama czasem potrzebuje takich różnych części, bo czasem jak coś zepsutego jest to udaje się nam naprawić.
Awatar użytkownika
weronica
Posty: 68
Rejestracja: 01 mar 2020, 12:44

Re: Wózek

Post autor: weronica »

Wracając do tematu to chyba najważniejsze jest bezpieczeństwo, przy wyborze wózka między innymi się tym kierowałam dlatego postawiłam na solidnego, stabilnego i pięknego xlandera z diodami w podnóżku poprawiającymi widoczność wózka po zmroku, to zdecydowanie poprawia bezpieczeństwo
Stanisła523

Re: Wózek

Post autor: Stanisła523 »

Prześcieradła do wózka dziecięcego znajdziesz tutaj https://poofi-shop.com/pl/129-przescieradla-do-wozka. Materiał z jakiego są szyte odznacza się certyfikatem bezpieczeństwa i może mieć kontakt ze skórą niemowląt. To bardzo kluczowy aspekt przy zakupie wszelkich akcesoriów dla dzieci i niemowląt. Firma jest polską manufakturą co jest dodatkowym atutem, a no i ceny są bardzo przystępne.
ODPOWIEDZ