Wentylacja

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
Liza
Posty: 40
Rejestracja: 03 paź 2019, 9:53

Wentylacja

Post autor: Liza »

Powietrze, którym oddychamy powinno być najlepszej jakości. Ja dbam o nie z firmą http://krwserwis.pl/ . I wam również polecam fachowców w tej dziedzinie, nie muszą być ci konkretni. Ważna jest fachowa wiedza i sprzęt jakim dysponują.
Awatar użytkownika
Zafira
Posty: 45
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:40

Re: Wentylacja

Post autor: Zafira »

Właśnie szukam dobrych specjalistów od wentylacji. Ekipa, którą zamówiliśmy, niestety zrezygnowała. A już mieliśmy kupować Płaszcz na rury i inne niezbędne elementy do instalacji. W każdym razie jeśli będziesz potrzebować różnych materiałów, to klienci sobie chwalą Centrum Izolacji. To sklep z prawdziwego zdarzenia jeśli chodzi o asortyment w tym zakresie.
Awatar użytkownika
Pamela
Posty: 158
Rejestracja: 28 lut 2020, 17:52

Re: Wentylacja

Post autor: Pamela »

Powinniśmy zadbać o odpowiednią jakość powietrza czy to w domu czy w naszym miejscu pracy. Spójrzcie na ofertę firmy Adler - https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/cr_7321 ten klimator posiada funkcje oczyszczania, chłodzenia i nawilżania powietrza. To znacząco przyczyni się do poprawy naszego samopoczucia i zdrowia. Szczególnie jeśli cierpimy na astmę czy alergie.
Awatar użytkownika
robert10015
Posty: 4
Rejestracja: 08 lip 2020, 14:08

Re: Wentylacja

Post autor: robert10015 »

Wentylacja jak najbardziej ale warto by było połączyć ten system z rekuperacją
czyli wentylacją z odzyskiem ciepła , dzięki czemu można zaoszczędzić do 30 % na kosztach ogrzewania

przewóz mebli z polski do uk
Awatar użytkownika
wolikowa
Posty: 42
Rejestracja: 28 maja 2020, 18:07

Re: Wentylacja

Post autor: wolikowa »

od kiedy mam oczyszczacz powietrza stadler form tez widze jak ważna jest jakość powietrza w domu, kiedyś to bagatelizowałam a teraz nie umiem zasnąć gdy powietrze nie jest oczyszczone z kurzu i zapachów
Awatar użytkownika
matylka
Posty: 244
Rejestracja: 23 gru 2019, 10:40

Re: Wentylacja

Post autor: matylka »

No powiem wam szczerze, że ja też zastanawiam się nad taką wentylacją do swojego biura. Przeglądam póki co oferty różnych firm, tak aby wybrać najlepiej. Nie ukrywam, że oferta od https://www.lindab-polska.pl/ w szczególności wpadła mi w oko. Widać, że znają się na temacie i mają niemałe doświadczenie.
Błażej21

Re: Wentylacja

Post autor: Błażej21 »

A co myślicie o oczyszczaczach powietrza do samochodu? Zastanawiam się nad zakupem oczyszczacza z https://zdrovi.pl/k/oczyszczacze-powiet ... samochodu/, ponieważ w moim dieslu ostatnio strasznie idą spaliny, a do tego jakość powietrza w moim mieście jest dość słaba.
ODPOWIEDZ