Wakacje 2019

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 60
Rejestracja: 25 maja 2019, 8:13

Wakacje 2019

Post autor: kasiunia »

Myślicie już o nadchodzących wakacjach ?Chyba już najwyższy czas prawda ?Tegoroczne wakacje spędzimy w Bieszczadach a z racji ,że dużo chodzimy potrzebowaliśmy porządne obuwie - wiadomo chodzi o wygodę i bezpieczeństwo.Od dwóch lat chodzimy także z kijami i w tym roku w Bieszczadach właśnie zamierzamy tą naszą rekreację uskuteczniać.Do tej pory pożyczaliśmy kije od znajomych ale nadszedł czas my dokonać zakupu własnych - https://www.polarsport.pl/akcesoria/kije.html .Już nie możemy się doczekać wyjazdu na wakacje ;liczymy też ,że pogoda dopisze. pzdr
Awatar użytkownika
kaja
Posty: 44
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:30

Re: Wakacje 2019

Post autor: kaja »

Wakacje, to jak wiadomo, okres, kiedy chodzi się maksymalnie rozebranym. Niestety, zdarzają się dni, kiedy mimo wszystko jest zimno. Co na takie dni nad morzem planujecie kupić swojemu mężczyźnie? Ja myślałam o takiej kamizelce https://www.ceneo.pl/Kamizelki/p:The_North_Face.htm , którą mógłby nosić potem na co dzień. Jak Wam się wydaje, mój facet będzie zadowolony? Czy jednak nie?
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Wakacje 2019

Post autor: Kochana »

A gdzie zostawiacie Waszych czworonożnych przyjaciół, kiedy jedziecie na wakacje? Bo jak wiadomo pieska nie zawsze można ze sobą wszędzie zabrać... jak sądzicie, czy korzystanie z usług hoteli dla psów, takich jak na przykład ten w Maryninie pod Warszawą "U Zoopsychologa" to dobry pomysł?
Awatar użytkownika
Kinna33
Posty: 48
Rejestracja: 14 maja 2019, 17:52

Re: Wakacje 2019

Post autor: Kinna33 »

Nam też marzą się góry, ale we Włoszech. Jeszcze nigdy tam nie byliśmy ze względu na ograniczony budżet, lae w tym roku oświeciło nas, że przecież można jechać na camping we Włoszech - https://www.camprest.com/pl/lista-campingow/wlochy. Wyjdzie to znacznie taniej, a i pewnie ciekawiej. Będziemy mogli spać niemal pod gołym niebem, na łonie natury. Campingi są w pełni wyposażone, więc niczego nam nie zabraknie. A będzie można też jeździć i spędzić po kilka nocy w różnych miejscach.
Awatar użytkownika
Kleopatra01
Posty: 28
Rejestracja: 26 cze 2019, 20:50

Re: Wakacje 2019

Post autor: Kleopatra01 »

My też chcemy jechać w tym roku w góry, ale wybierzemy Tatry. Chcemy wybrać się do Białki Tatrzańskiej, bo tam jeszcze nie byliśmy. Do tego obiecaliśmy dzieciakom, że zabierzemy je do aquaparku i w sumie fajnie by było wybrać się z nimi do parku wodnego Terma Bania - https://www.termabania.pl/. Myślę, że będą się tam śweitnie bawiły szalejąc na zjeżdżalniach i placu zabaw na świeżym powietrzu. A i dla nas znajdzie się fajna rozrywka w postaci opalania czy masaży wodnych :)
Awatar użytkownika
ślimak
Posty: 60
Rejestracja: 18 maja 2019, 12:42

Re: Wakacje 2019

Post autor: ślimak »

W tym roku postanowiliśmy zostać w kraju i zrobiliśmy taki objazd po większych miastach. Dlatego też między innymi chcieliśmy pokazać dzieciakom największe obiekty sportowe, gdyż teraz są one bardzo nowoczesne i niebywałe. Będąc na takim jednym uwagę ich zwróciło nagłośnienie. Mąż wytłumaczył dzieciakom, że w dzisiejszych czasach budując halę sportową są już wykorzystywane najnowocześniejsze systemy zarządzania dźwiękiem, aby każdy kto będzie na meczu czy jakimś innym wydarzeniu sportowym mógł dobrze i wyraźnie wszystko słyszeć nawet z bardzo odrębnego miejsca. Dzieciaki były zaskoczone
Łopata

Re: Wakacje 2019

Post autor: Łopata »

to słychaj tego ja od 2020 mam nowa miejscowke https://www.molosurf.com/przyczepy, zajezdzamy z przyczepa na caly miesiac. Plaza super, ale słuchaj. Imprez sztos, dobre drineczki na barze, dobra kuchnia, fantastyczni ludzie i masz wszedzie blisko na polwyspie. Ideollo
ęłka

Re: Wakacje 2019

Post autor: ęłka »

Ja tam wolę jednak campingi europa ma wiele ciekawych krajów w swojej że tak powiem "ofercie" które warto odwiedzic. W tamtym roku była Chorwacja a w tym uderzamy z mężem na Włochy! To dopiero wakacje. Każdy kto w dzieciństwie kochał spac pod namiotem powinien spróbowac.
ODPOWIEDZ