u kogo zrobić kolorowy tatuaż ? Tylko Wawa!

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
binqa
Posty: 29
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:49

u kogo zrobić kolorowy tatuaż ? Tylko Wawa!

Post autor: binqa »

Polecicie kogoś to ma doświadczenie w robieniu kolorowych tatuaży ? sprawa dość pilna, dzięki!
Awatar użytkownika
qinga
Posty: 7
Rejestracja: 12 lis 2019, 10:49

Re: u kogo zrobić kolorowy tatuaż ? Tylko Wawa!

Post autor: qinga »

Oj w Warszawie jest ogrom takich miejsc i podejrzewam, ze w każdym z nich znajdzie się ktoś, kto robi takie kolorowe tatuaże także spróbuj znalezc coś w okolicy i zapytaj :)
Awatar użytkownika
xiao
Posty: 16
Rejestracja: 12 lis 2019, 15:20

Re: u kogo zrobić kolorowy tatuaż ? Tylko Wawa!

Post autor: xiao »

to fakt, ale nie wszędzie robią to dobrze... taka prawda niestety. Ja polecam Kingę z Jah Love Tattoo ( znajdziesz ich w centrum na ulicy Wilczej 32).
Awatar użytkownika
binqa
Posty: 29
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:49

Re: u kogo zrobić kolorowy tatuaż ? Tylko Wawa!

Post autor: binqa »

Dziękuje Ci bardzo za namiar, zaraz poszukam sobie ich strony. Ty też do nich chodzisz?
Awatar użytkownika
xiao
Posty: 16
Rejestracja: 12 lis 2019, 15:20

Re: u kogo zrobić kolorowy tatuaż ? Tylko Wawa!

Post autor: xiao »

Chodzisz to za dużo powiedziane, byłam 2 razy i wspominam super :) Oni mają swój profil na fb i tam każdy pracownik ma album z fotkami swoich prac, album Kingi też jest :)

kurs spawacza nowy sącz cena
Awatar użytkownika
kszata
Posty: 48
Rejestracja: 13 gru 2019, 17:32

Re: u kogo zrobić kolorowy tatuaż ? Tylko Wawa!

Post autor: kszata »

Też szukałam poprzez fb namiarów. Tylko w innym mieście. Wyszło genialnie mimo że byłam długo obolała. I też zeszło zanim się zagoiło. Octenicare stosowałam, do pielęgnacji tatuaży jest polecany bo dobrze regeneruje i nawilża. Ja mam wszystkie kolory świata na tym tatuażu, nic nie blaknie a już minęło kilkanaście miesięcy.
Gożdz25

Re: u kogo zrobić kolorowy tatuaż ? Tylko Wawa!

Post autor: Gożdz25 »

Rzeczywiście , tatuaże potrafią być na prawdę pięknie zrobione.Nie wszyscy jednak pamiętają o tym by po zrobieniu tatuaża - go pielęgnować. Dbanie o tatuaż jest niezwykle ważne z punku widzenia zdrowia naszej skóry ale i trwałości samego tatuaża. Przecież jest rzeczą normalną ,że chcemy by nasz tatuaż w dobrej formie przetrwał lata, więc nie możemy zapominać o nim po wyjściu z salonu.
tymkaa

Re: u kogo zrobić kolorowy tatuaż ? Tylko Wawa!

Post autor: tymkaa »

też znam i polecam studio Jah Love Tattoo :) dodam tylko od siebie, ze poza tatuażami można spokojnie umawiać się tu także na piercing :) Kacper, który wykonuje tu takie zabiegi to osoba z doświadczeniem i przede wszystkim ogromną pasją do tego co robi. jest bezpiecznie, sterylnie a do dodatkowo wszystko odbywa się w komfortowych warunkach.
dziewczyna

Re: u kogo zrobić kolorowy tatuaż ? Tylko Wawa!

Post autor: dziewczyna »

A czytaliście poradnik https://www.skytattoo.net/pierwszy-tatu ... robieniem/ ? Jak pierwszy raz wybieracie się na tatuaż, to warto się z nim zapoznać, ponieważ pisze tam wiele cennych wiadomości na temat takiego zabiegu? Znajdziecie tam odpowiedź na nurtujące was pytania.
ODPOWIEDZ