Treści na Facebooku

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
vicentini
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2020, 13:20

Treści na Facebooku

Post autor: vicentini »

Cześć. Natknęłam się ostatnio na artykuł, który uświadomił mi jak wiele wie o nas Facebook https://perso.in/blog/facebook-zna-twoj ... wosc-a-ty/ Zastanawiam się, czy nie powinnam usunąć z niego niektórych informacji :x Jak chronicie swoją prywatność na tym portalu? Czy uważacie że wstawianie codziennie jkaiś statusów i zdjęć jest okej?
Awatar użytkownika
jonitka
Posty: 111
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:06

Re: Treści na Facebooku

Post autor: jonitka »

Jeśli chodzi o prywatne konta to tak, trzeba pilnować prywatności. Facebook jednak w dużej mierze służy biznesom i reklamie i pod tym względem sprawdza sie wyśmienicie. Nawet artykuł znalazłam https://brandbay.pl/blog/facebook-creator-studio/ na temat biznesowego narzędzia, które jest dostępne na facebooku. Korzystaliście?
Awatar użytkownika
Rui
Posty: 80
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:17

Re: Treści na Facebooku

Post autor: Rui »

Biznesowo faktycznie facebook się działa, zwłaszcza w przypadku jeśli chcemy zbudować świadomość naszej marki wśród konsumentów. Pośrednio to też się na sprzedaż przełoży. Ale nawet facebook nie jest uniwersalny. Ostatnio właśnie bloga czytałam http://adrenalinemd.pl/ i dowiedziałam się, że nie ma uniwersalnych narzędzi, każde z nich ma swoje zadanie do spełnienia i sztuką jest prawidłowe ich dopasowanie do celów które pragniemy osiągnąć
ODPOWIEDZ