Tłumaczenia potrzebne

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
AnnnaW
Posty: 85
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:39

Tłumaczenia potrzebne

Post autor: AnnnaW »

Szukacie pomocy przy tłumaczeniach? Jeżeli tak to myślę, że warto zerknąć sobie na http://www.verbo.com.pl Jest to biuro tłumaczeń gdzie kompleksowo pomagaja przy różnego rodzaju tłumaczeniach. Zarówno znajdziecie tu szeroką ofertę dla biznesu jak i dla klienta indywidualnego.
Awatar użytkownika
otherside
Posty: 335
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:48

Re: Tłumaczenia potrzebne

Post autor: otherside »

W przypadku tłumaczenia umów czy kontraktów http://www.kolodziej-albion.com.pl/tlumaczenia/umowy warto korzystać z usług profesjonalnych biur tłumaczeń. Tłumacz przysięgły odpowiedzialny jest za wykonywanie tłumaczeń uwierzytelnionych oraz potwierdzanie zgodności treści wykonanego tłumaczenia z wersją oryginalną, w ten sposób zyskują one moc prawną.
Awatar użytkownika
aleks
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2019, 19:19

Re: Tłumaczenia potrzebne

Post autor: aleks »

Ktoś z was szuka pomocy przy tłumaczeniach? Myślę, że warto sprawdzić tłumaczenia od turbotlumaczenia.pl . Na pewno oferują świetną pomoc. Według mnie najlepiej będzie postawić na sprawdzone firmy takie jak własnie biura tłumaczeń, które kompleksowo pomagają jeżeli chodzi o takie własnie usługi.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 54
Rejestracja: 05 lis 2019, 10:08

Re: Tłumaczenia potrzebne

Post autor: heniutek »

Najlepsze biuro tłumaczeń jakie znam to focus-tlumaczenia.pl. Wykonują naprawdę kawał dobrej roboty. Zawsze tłumaczą na czas, jeżeli chodzi o jakość tłumaczeń to też jest bardzo wysoki poziom. No i zawsze się można z nimi dogadać w wiadomej kwestii, zwłaszcza, jeżeli jest się stałym klientem ;)
Awatar użytkownika
Andzi
Posty: 50
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:36

Re: Tłumaczenia potrzebne

Post autor: Andzi »

Myślę, że warto zerknąć sobie na http://www.sct-tlumaczenia.pl To właśnie takie firmy, czyli biura tłumaczeń, najlepiej powinny sobie poradzić z takim wyzwaniem. Kompleksowo pomagają tu przy różnego rodzaju tłumaczeniach, nawet tych najbardziej specjalistycznych.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 175
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:24

Re: Tłumaczenia potrzebne

Post autor: kozi44 »

Na pewno jeśli zależy wam na wysokiej jakości oraz profesjonalnym tłumaczeniu dokumentów warto jest zajrzeć do oferty tego biura tłumaczeń https://dogadamycie.pl/ . Kilku moich znajomych z nimi współpracuje i z tego co mówili to na prawdę warto jest zainteresować się ich ofertą. Polecam wam sprawdzić to samemu
Awatar użytkownika
Queash
Posty: 15
Rejestracja: 08 sty 2020, 9:42

Re: Tłumaczenia potrzebne

Post autor: Queash »

Na pewno jeśli zależy wam na wysokiej jakości tłumaczeń, lub potrzebujecie wykonać korektę przetłumaczonego już tekstu warto będzie zajrzeć na turbotlumaczenia.pl . Znajdziecie tutaj wszystkie te usługi w najwyższej moim zdaniem jakości. Sprawdźcie sami, na prawdę warto
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 136
Rejestracja: 23 sie 2019, 16:13

Re: Tłumaczenia potrzebne

Post autor: suzzi »

Potrzebujecie solidnych tłumaczeń to koniecznie zapoznajcie się z ofertą biura tłumaczeń Berligo https://berligo.com/tlumaczenia-techniczne/ . U nich każdy rodzaj treści jest dokładnie tłumaczony. Zawiera on ten sam sens, profesjonalne sformowania i nie posiada on żadnych błędów. Dlatego im możecie zlecić nawet najtrudniejsze treści do realizacji. Czas realizacji jest uzależniony od długości i typu treści.
Tłumaczka1

Re: Tłumaczenia potrzebne

Post autor: Tłumaczka1 »

Ja z kolei polecam biuro tłumaczeń Skrivanek. W zespole są m.in. tłumacz angielsko polski, tłumacz polsko-niemiecki i specjaliści z zakresu kilkudziesięciu innych języków (europejskich i pozaeuropejskich) oraz korektorzy, operatorzy DTP, koordynatorzy i inne osoby, których wspólna praca sprawia, że ostateczny produkt jest na naprawdę wysokim poziomie.
kórtka

Re: Tłumaczenia potrzebne

Post autor: kórtka »

W takim wypadku najrozsądniej zgłosić się po konkretne tłumaczenia, np do tłumacza przysięgłego. Pomocy na tym polu udzielił mi https://lukaszbrzana.eu/oferta/ , który okazał się absolutnym profesjonalistą. Tłumaczenia na niemiecki zostały zrealizowane bardzo sprawnie i zgodnie z moimi wszelkimi wymogami.
Ącki

Re: Tłumaczenia potrzebne

Post autor: Ącki »

Znam dokładnie takie sytuacje kiedy faktycznie same tłumaczenia są nam bardzo potrzebne. Ja jestem zdania, że również w artykule https://magnifier.pl/tlumaczenia-techniczne/ bardzo dokładnie określono czym są tłumaczenia techniczne i kiedy je się wykonuje. Moim zdaniem taka wiedza jest jak najbardziej potrzebna.
Roksi

Re: Tłumaczenia potrzebne

Post autor: Roksi »

Oczywiście same tłumaczenia są nam na pewno potrzebne i ja także od czasu do czasu właśnie z takich usług korzystam. Dziś chcę jeszcze powiedzieć, że całkiem niedawno korzystałam z usług https://martyniuktlumaczenia.pl i właśnie dlatego polecam każdemu tłumaczenia niemieckiego.
ODPOWIEDZ