Terapia grupowa w Łodzi

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
Boryslaw
Posty: 11
Rejestracja: 07 wrz 2019, 20:08

Terapia grupowa w Łodzi

Post autor: Boryslaw »

Cześć! Miałem ciężkie dzieciństwo i doświadczyłem wielu przykrych rzeczy w przeszłości. Z tego powodu mam trudności w komunikacji i chciałbym poprawić to na terapii grupowej. Z tego względu zastanawiam się czy warto by było wybrać się do Poradni Salomon.
Awatar użytkownika
Teofila_70
Posty: 2
Rejestracja: 18 lip 2019, 7:02

Re: Terapia grupowa w Łodzi

Post autor: Teofila_70 »

Jeśli masz problemy tego typu to według mnie psychoterapia grupowa mogłaby Ci bardzo pomóc. Szczególnie jeśli chodzi o Poradnię Salomon – to bardzo dobre miejsce terapeutyczne.
Awatar użytkownika
Zafira
Posty: 45
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:40

Re: Terapia grupowa w Łodzi

Post autor: Zafira »

Wiele ośrodków oferuje takie terapie grupowe, ale zależy też, o jaki chodzi problem. W przypadku uzależnienia najlepszym rozwiązaniem byłoby poddanie się terapii w Ośrodku Wiosenna kolo Krakowa. Oferują tam alternatywne metody leczenia, dzięki którym pacjenci mogą odnaleźć drogę wyjścia z trudnej sytuacji. Innowacyjne rozwiązania tej placówki bardzo odpowiadają osobom w nałogu, bo czytałam o tym wiele pozytywnych opinii.
Awatar użytkownika
myszka00
Posty: 43
Rejestracja: 08 maja 2019, 15:21

Re: Terapia grupowa w Łodzi

Post autor: myszka00 »

Ja też chciałam zapytać czy myślicie, że dobra metodą walki z uzależnieniem jest ośrodek? Bo szukam pomocy dla mamy, która już wyraziła chęć leczenia bo sama nie umie sobie poradzić po śmierci ojca i zaczęła pić. Znalazłam Ośrodek terapii Forest ale cały czas się waham czy powinnam jej o nim powiedzieć. A może macie w rodzinie kogoś kto był w takim ośrodku?
Bożena

Re: Terapia grupowa w Łodzi

Post autor: Bożena »

Normalna sprawa. Przecież dzisiaj jesteście w stanie uzyskać znacznie lepszą opiekę psychiatryczną. Jeśli nie wiecie, gdzie moglibyście poszukać pomocy, to w pierwszej kolejności powinniście zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ i tam poszukać wsparcia w zakresie Waszych problemów. To najbardziej racjonalna opcja, miejcie to koniecznie na uwadze.
Gość

Re: Terapia grupowa w Łodzi

Post autor: Gość »

Istnieje wiele serwisów internetowych, które oferują dostęp do psychologów oraz terapeutów - https://psychologuj.pl/ to platforma, która umożliwia wyszukiwanie psychologów i psychoterapeutów z różnych specjalizacji oraz umożliwia przeglądanie ich profili i ofert, w których znajdują się informacje o doświadczeniu, podejściu terapeutycznym i opisie świadczonych usług.
zubat

Re: Terapia grupowa w Łodzi

Post autor: zubat »

Poszukujesz wsparcia w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi? Skorzystaj z oferty Psychoterapia-Skawinska.pl. Z ich doświadczonym zespołem terapeutycznym możesz rozpocząć drogę do poprawy swojego samopoczucia i znalezienia skutecznych strategii radzenia sobie z życiowymi wyzwaniami.
ODPOWIEDZ