studnie głębinowe

Luźne rozmowy na różne tematy.
Paweł24

studnie głębinowe

Post autor: Paweł24 »

Witam, budowaliście kiedyś studnie głębinowe? Z tego co widziałem to bardzo dużo osób chce mieć studnie bielsko ale sporo osób ma problem z wyborem firmy. Nie wiadomo czym się kierować podczas szukania profesjonalnej i doświadczonej firmy, która zbuduje studnie. Mieliście do czynienia z firmami, które budują studnie?
Zdziś

Re: studnie głębinowe

Post autor: Zdziś »

Ogólnie gdy decydujemy się na budowę studni głębinowej to moim zdaniem należy to zrobić raz i dobrze. Przy okazji mogę od razu każdemu polecić zakup wysokiej jakości zbiornika hydroforowego https://ogrody24.pl/zbiorniki-hydroforowe który w końcu jest niezbędny przy takiej instalacji.
Awatar użytkownika
top
Posty: 94
Rejestracja: 15 sty 2020, 20:04

Re: studnie głębinowe

Post autor: top »

Paweł24 pisze: ↑19 mar 2021, 11:53 Witam, budowaliście kiedyś studnie głębinowe? Z tego co widziałem to bardzo dużo osób chce mieć [l] ale sporo osób ma problem z wyborem firmy. Nie wiadomo czym się kierować podczas szukania profesjonalnej i doświadczonej firmy, która zbuduje studnie. Mieliście do czynienia z firmami, które budują studnie?
Raczej nie każdy to potrzebuje. Chyba w miastach nie ma takiej potrzeby, bo są zakłady wodociągowe.
óko

Re: studnie głębinowe

Post autor: óko »

Jedno wam powiem, jako studniarz - pompy dambat https://www.dambat.pl/ to dobry wybór, jeśli chodzi o trwałość i jakość. Zdecydowanie dużo możecie z nimi zrobić, a dodatkowo są one wyjątkowe, bo nie przygotowuje się ich z byle jakich materiałów. Pamiętajcie o tym, bardzo proszę.
ODPOWIEDZ