rozwój dziecka

Luźne rozmowy na różne tematy.
Henryś73

rozwój dziecka

Post autor: Henryś73 »

Witam, są tutaj osoby, które kojarzą jak wygląda rozwój dziecka od początku jego życia? Informacji na ten temat można znaleźć sporo w sieci ale nie wiem, do których naprawdę warto przykuć uwagę. Może ktoś z Was wie jak wygląda rozwój dziecka od pierwszego miesiąca życia i powie mi na co zwracać szczególną uwagę? Czytaliście kiedykolwiek na tego typu tematy i powiecie mi coś o tym? Możecie mi coś powiedzieć w tej kwestii? Znacie się na takiej tematyce w ogóle?
Renata

Re: rozwój dziecka

Post autor: Renata »

Sam rozwój dziecka jest niezwykle ważny i ja jestem zdania, że przede wszystkim również musimy wiedzieć co należy robić aby był on zrównoważony. Muszę dodać, że dla mnie dość istotną sprawą jest to aby moje dziecko bez najmniejszego problemu zasypiało i spało przez całą noc. Tak jak napisano w http://www.edoor.edu.pl/co-zrobic-aby-m ... ilka-porad to właśnie tego typu porady są dla mnie niezwykle znaczące. Polecam je oczywiście każdemu rodzicowi.
Romó856

Re: rozwój dziecka

Post autor: Romó856 »

Obecnie wybieram meble do pokoju dziecka z tej kolekcji https://www.vox.pl/kolekcje-mebli-baby-vox-mitra, tylko to jeszcze z wyprawki maluszka mi zostało do zrobienia. Uznaliśmy z mężem, że od początku bobas będzie miał oddzielny kąt dla siebie. Oczywiście pod stałą opieką, bo jakże by inaczej :D

(Obecnie wybieram meble do pokoju dziecka, tylko to jeszcze z wyprawki maluszka mi zostało do zrobienia. Uznaliśmy z mężem, że od początku bobas będzie miał oddzielny kąt dla siebie. Oczywiście pod stałą opieką, bo jakże by inaczej :D )
Aguś

Re: rozwój dziecka

Post autor: Aguś »

jeśli chodzi o łóżka do pokoju dziecinnego to polecam sprawdzić ofertę https://lozka.net.pl/pol_m_Lozka-drewni ... i-236.html . Znajdziecie tam wygodne, solidne meble zarówno dla malucha, jak i nastolatka. Wiadomo dzieci szybko rosną i zmieniają się ich potrzeby. Inne meble będą odpowiednie dla przedszkolaka, a inne dla ucznia czy nastolatka. Takie zmiany są nieuniknione i warto szukać mebli, które idealnie dopasują się do potrzeb naszego dziecka.
Grażyna

Re: rozwój dziecka

Post autor: Grażyna »

Z całą pewnością sam rozwój dziecka jest czymś bardzo ważnym i muszę przyznać, że jeśli chodzi o mnie to ja także na tym się skupiam. Jestem zdania, że dla mnie mój maluszek musi mieć wszystko to co mu jest na dany moment potrzebne. Teraz rozglądałam się zza butelkami niekapkami i w sklepie https://marianek.pl/kubki-i-bidony właśnie znalazłam takie jakie nas najbardziej interesują. Myślę, ze jest to jak najbardziej właściwy wybór jeśli chodzi o tak małe dzieci.
ODPOWIEDZ