Prokapitalizm.pl opinie

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
Horacy76
Posty: 23
Rejestracja: 18 cze 2019, 3:13

Prokapitalizm.pl opinie

Post autor: Horacy76 »

Cześć! Uwielbiam czytać ciekawe artykuły, poznawać opinie ekspertów w danej dziedzinie, poszerzać swoją wiedzę… Z tego powodu szukam coraz to nowych portali informacyjnych. Ostatnio wpadłem na prokapitalizm.pl. Co sądzicie o artykułach na tej stronie? Czy to rzetelne informacje? Warto tam zaglądać?
Awatar użytkownika
Jaropełk
Posty: 11
Rejestracja: 23 cze 2019, 9:13

Re: Prokapitalizm.pl opinie

Post autor: Jaropełk »

Według mnie warto. Moim zdaniem są tam bardzo ciekawe artykuły na temat gospodarki, polityki czy historii… Często je czytam i zawsze dowiem się czegoś nowego.
Awatar użytkownika
Stoisław_87
Posty: 8
Rejestracja: 20 maja 2019, 18:14

Re: Prokapitalizm.pl opinie

Post autor: Stoisław_87 »

Również lubię tam zaglądać. To naprawdę rzetelny portal informacyjny. Artykuły są wyczerpujące, pisane składnym językiem. Poruszają tam ciekawe tematy, więc mam bardzo pozytywną opinie na temat tej strony.

widlaka
Awatar użytkownika
Jonatan1984
Posty: 6
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:42

Re: Prokapitalizm.pl opinie

Post autor: Jonatan1984 »

Uwielbiam prokapitalizm.pl! Długo szukałem odpowiedniego portalu informacyjnego i ten sprawdził się świetnie. Poruszają tam moje ulubione tematy – gospodarka, polityka, wiara… Polecam!
Awatar użytkownika
praktyczna
Posty: 66
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:41

Re: Prokapitalizm.pl opinie

Post autor: praktyczna »

Też interesują się rynkiem kapitałowym, giełdą i gospodarką i mogę polecić przeczytanie tej https://www.skarbiec.biz/inwestycje/ryn ... lupca.html publikacji bo okazuje się że rząd planuje wrócić do strategii Igora Chalupca z przed lat która jak się okazuje nadal jest aktualna
Awatar użytkownika
matylka
Posty: 244
Rejestracja: 23 gru 2019, 10:40

Re: Prokapitalizm.pl opinie

Post autor: matylka »

Szukacie stron, które poświęcone są wiarze i życiu chrześcijańskim? Jeśli tak, to od siebie mogę polecić również tę stronę https://krknews.pl/tag/skch-im-ks-piotra-skargi/ Sama bardzo często tutaj zaglądam. Zawsze dowiem się czegoś nowego.

odmówienie bycia chrzestnym
ODPOWIEDZ